5 ابزار عالی دیجیتال که باعث رشد تجارت شما می شود

lauremmillar9897 عکس پروفایل هکر نون

@98979897

لورم میلر نویسنده است و عاشق سفر است. او دو فرزند و یک شوهر دوست داشتنی دارد.

ادغام فن آوری های دیجیتال در جنبه های مختلف کسب و کار شما می تواند کارآیی و سودآوری بیشتری داشته باشد. توجه زیادی به فناوری هوش مصنوعی (AI) وجود دارد که چگونه می تواند به کارآیی بیشتر مشاغل کمک کند. علاوه بر صرفه جویی در وقت با خودکار کردن کارهای دستی ، سرمایه گذاری در یک چارچوب فناوری که هر جنبه از سازمان شما را بهبود بخشد ضروری است.

فناوری راه را برای رسیدن به اوج تجارت در مشتری و سودآوری مشتری هموار کرده است. این فناوری همچنین مسیرهایی را برای مشاغل جدید ایجاد کرده تا صنعت خود را راه اندازی و رهبری کنند. ابزارهای دیجیتالی زیر به شما کمک می کند تا نقاط را در سطوح مختلف و در طول سفر مصرف کننده به سبکی که قبلاً امکان پذیر نبود ، متصل کند.

1. زندسک

استفاده از ابزارهای مناسب بازاریابی برای تأمین وقت و هزینه ای که برای رشد فروش سرمایه گذاری می کنید ضروری است. Zendesk یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری موثر ارائه می دهد که اطلاعات مشتری را در یک بسته جمع آوری ، سازماندهی و مدیریت می کند. چنین بستر بازاریابی ضمن برجسته سازی زمینه های اصلی که نیاز به بهبود دارند ، ابزارهایی را که برای فراتر رفتن از سهمیه مورد نیاز هستند به تکرارهای فروش شما می بخشد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور