5 ابزار تحقیق منبع باز برای پشتیبانی از طریق Kivach

پژوهش ستون فقرات پیشرفت در هر زمینه ای است، از علم گرفته تا علوم انسانی. این به ما کمک می کند جهان را بهتر درک کنیم، مشکلات را حل کنیم و زندگی خود را بهبود بخشیم. با حمایت از تحقیقات، نوآوری و اکتشاف را تقویت می کنیم و راه را برای آینده ای روشن تر و آگاهانه برای همه هموار می کنیم. کیواچ هم می تواند بخشی از این باشد.

پشتیبانی از نرم‌افزار متن‌باز راهی معنادار برای کمک به رشد محققان است. این ابزارها که توسط جوامع پرشور نگهداری می شوند، منابع ضروری را برای تحقیقات در زمینه های متعدد فراهم می کنند. با اهدا از طریق کیواچ، می توانید در رایگان و در دسترس نگه داشتن این پروژه ها برای همه نقش داشته باشید. کیواچ یک Obyteپلتفرم مبتنی بر کمک‌های مالی آبشاری به توسعه‌دهندگان GitHub، و با استفاده از آن می‌توان بدون مشکل برخی ارزهای دیجیتال را برای آنها ارسال کرد.

در مرحله بعد، پنج ابزار منبع باز فوق العاده برای تحقیق را به شما معرفی می کنیم که شما (و همه) می توانید به طور کاملا رایگان از آنها استفاده کنید. اگر آن‌ها را ارزشمند می‌دانید، به یاد داشته باشید که مشارکت‌های شما می‌تواند تفاوت واقعی در توسعه و در دسترس بودن مستمر آنها ایجاد کند و محققان را در سراسر جهان توانمند کند.

تحریک آمیز

اگر تا به حال خواستید مقالات و نقل قول های حرفه ای مرتبط را برای تحقیق خود بیابید، داده های بیشتری در مورد آنها کشف کنید، و حتی آنها را به دلخواه سازماندهی کنید، Inciteful می تواند در انجام این کار به شما کمک کند…

Source link