5 ابزار برای افزایش کارایی شما در ویندوز 10

عکس پروفایل نویسنده

مایکروسافت تلاش زیادی برای بهبود تجربه کاربر و ساخت یک اکوسیستم فعال برای توسعه دهندگان انجام داده است. علاوه بر این ، مایکروسافت در سال های اخیر کاملاً از منبع باز پذیرفته است ، بنابراین بسیاری از پروژه های منبع باز بسیار جذاب بسیار جذاب توسط مایکروسافت وجود دارد.

بعد از 8 سال کار روزانه در Mac ، اخیراً به ویندوز 10 نقل مکان کردم. برداشت قبلی من این بود که ویندوز سازگار با توسعهدهنده نیست و در مقایسه با Mac کارآمد نیست.

اما آخرین نتیجه من این است که Mac خود را از دست نمی دهم ، ممکن است در ویندوز 10 تجربه براق سازی داشته باشم. طی دو هفته جستجو ، 5 ابزار زیر را یافتم که می توانند بهره وری من را بسیار بهبود بخشند.

PowerToy

PowerToy مجموعه ای از برنامه های کاربردی برای کاربران برق است که تجربه ویندوز خود را برای بهره وری بیشتر تنظیم و ساده می کنند ، این منبع آزاد است! در کل 8 برنامه کوچک در PowerToy وجود دارد ، خودتان آنها را کشف کنید!

برای بهبود بهره وری ، این دو مورد را پیشنهاد می کنم:

PowerToy اجرا کنید

PowerToy run ابزاری مشابه Alfred یا Spotlight در Mac است ، با یک Alt + Space ساده ، به شما کمک می کند هر برنامه ، پردازش ، فایل ، URL و غیره را جستجو کنید. هر چیزی که تصور کنید. اگر دوست دارید یک محاسبه ساده انجام می شود:

Alt + Num (1 ، 2 ، 3 و غیره) با توجه به شماره وارد شده ، پنجره فعال را به حداکثر می رساند یا به حداقل می رساند.

مدیر صفحه کلید

Keyboard Manager ابزاری برای …