۴ به‌روزرسانی جدید که نقشه‌ها را بیشتر شبیه دنیای واقعی می‌کند

کمک به شرکت ها و توسعه دهندگان برای عملکرد پایدارتر â™»ï¸

اخیراً، مسیریابی سازگار با محیط زیست را در ایالات متحده، کانادا و اروپا راه‌اندازی کرده‌ایم که از یک مدل مسیریابی جدید استفاده می‌کند تا با استفاده از اطلاعات وزارت انرژی ایالات متحده، به رانندگان اجازه می‌دهد با استفاده از اطلاعاتی که از وزارت انرژی ایالات متحده دریافت کرده‌اند، کم‌مصرف‌ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد خود ببینند و انتخاب کنند. آزمایشگاه ملی انرژی های تجدیدپذیر و داده های آژانس محیط زیست اروپا. از زمان راه اندازی در ایالات متحده و کانادا، مسیریابی سازگار با محیط زیست به حذف حدود نیم میلیون تن کربن کمک کرده است – معادل خروج 100000 خودروی مبتنی بر سوخت از جاده ها. برای ایجاد تأثیر حتی بیشتر، ما به زودی همین فناوری را از طریق پلتفرم Google Maps به توسعه دهندگان شخص ثالث گسترش خواهیم داد.

این بدان معناست که شرکت‌ها در هر اندازه و صنایع – مانند خدمات تحویل یا اشتراک سواری – این گزینه را خواهند داشت که مسیریابی سازگار با محیط زیست را در برنامه‌های خود فعال کنند و مصرف سوخت و صرفه‌جویی را برای یک سفر، چند سفر یا حتی در سراسر جهان اندازه‌گیری کنند. کل ناوگان خود را برای بهبود عملکرد. توسعه دهندگان حتی این توانایی را خواهند داشت که یک نوع موتور را انتخاب کنند تا در هنگام انتخاب یک مسیر سازگار با محیط زیست، دقیق ترین تخمین های مصرف سوخت یا انرژی را بدست آورند. مسیریابی سازگار با محیط زیست برای توسعه دهندگان به صورت پیش نمایش در اواخر امسال در دسترس خواهد بود، هر کجا که در Google Maps موجود باشد.

با اعلان‌های امروز، ما در حال ساختن یک تجربه بصری از Maps هستیم که به همه کمک می‌کند تا جهان را به‌طور طبیعی‌تر کاوش و پیمایش کنند – و در عین حال پایدارتر به آنجا برسند.