چهار پروژه الهام‌بخش استفاده مجدد تطبیقی ​​در ساختمان‌های Google

237 Moffett Park Drive: میراثی از نوآوری در Sunnyvale

قدمت 237 Moffett Park Drive (237 MPD) به دهه 1960 برمی‌گردد، زمانی که خانه یکی از اولین شرکت‌های تولید کامپیوترهای بزرگ و سوپر کامپیوتر بود. اکنون این یک محل کار است که نوع متفاوتی از نوآوری را پذیرفته است. این بزرگ‌ترین پروژه نوسازی را که تاکنون توسط ILFI در جهان تایید شده است، به دست آورد و نشان می‌دهد که با مواد بازیافتی چه چیزی ممکن است.

مایکل می‌گوید: «استفاده مجدد یک اصل طراحی راهنما برای 237 MPD بود» از سیستم‌های ساختمان در دیوارها، هنری ساخته شده با مواد نجات‌یافته، تا درهای داخلی تراشیده شده از درختان بلوط نجات یافته از آتش‌سوزی‌های اخیر. در طول ساخت و ساز، تیم پروژه همچنین 3400 تن زباله (یا 91٪ از کل زباله های تولید شده) را از محل دفن زباله با استفاده مجدد از مواد برای استفاده های دیگر منحرف کرد.

هوشمند بودن در انتخاب مواد به 237 MPD اجازه داده است تا در بازسازی پایه خود صرفه جویی بیشتری در کربن داشته باشد. بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر Living Building Challenge، تیم پروژه در مواردی که به مواد جدید نیاز بود، فولاد و بتن کم کربن را انتخاب کردند و کربن تجسم شده را در مقایسه با پروژه های بازسازی معادل 20 درصد کاهش دادند.

مایکل می‌گوید: «پروژه‌های استفاده مجدد تطبیقی ​​ما واقعاً بازتابی از ارزش‌های ما در مورد جامعه و پایداری هستند». ما همیشه می‌خواهیم مراقب مکان‌هایی باشیم که در آن فعالیت می‌کنیم، همانطور که برای محافظت از محیط زیست و کره زمین تلاش می‌کنیم. این دو چیز دست به دست هم می دهند.â€

مطالب پیشنهادی  در مادرید، زمینی برای "امنیت باز"
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور