4 API برتر بازار سهام سال 2021

آنتوان عکس پروفایل ظهر هکر

@آنتوانآنتوان

علاقه مند به امور مالی ، تجارت ، مدل سازی مالی ، رمزنگاری. دوست دارم در مورد آن بحث کنیم

در حالی که بسیاری از جنبه های فناوری مانند سرورها و سایر سخت افزارها در سال های اخیر کاهش یافته است ، هزینه داده های بازار مالی به طور مداوم افزایش می یابد. با توجه به اینکه دیگر گزینه های ارزان یا ارزان مانند Yahoo Finance دیگر فعالیت نمی کنند ، تقاضا برای داده های بازار دقیق و به راحتی در دسترس افزایش یافته است. در این مقاله ، لیستی از بهترین API های چهار بورسی موجود در بازار را برای شما جمع آوری کرده ایم.

4 بهترین API سهام در سال 2021 کدامند؟

  1. اینتریونیو
  2. API سهام آماده سازی مدل سازی مالی
  3. Morningstar Stock API
  4. Tradier API

اینتریونیو

با استفاده منظم از زیرساخت REST ، Intrinio می تواند اطمینان حاصل کند که نیازهای منحصر به فرد و تماس های API ساخته شده توسط کاربران به سرعت در قالب JSON تحویل داده می شوند. پس از ایجاد کاربران ، سریعاً به چندین نقطه انتهایی هدایت می شوند تا داده های خود را دریافت کنند.

صدها مجموعه داده: یکی از نقاط قوت این API این است که با یک رابط ، دسترسی به داده های مختلفی را که ممکن است لازم داشته باشید فراهم می کند. آنها همچنین الگوریتم های خاص خود را ارائه می دهند که با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی از اطلاعات برای ترتیب داده ها اطمینان حاصل می کنند که توالی و به روز را ارائه می دهند.

خرید و دسترسی: همانند FMP ، Intrinio یک برنامه رایگان عالی برای شروع کار ارائه می دهد. اگر فیدهای داده بیشتری می خواهید …