4 آسیب پذیری رایج برنامه وب و نحوه مبارزه با آنها

عکس پروفایل MobiDev Hacker Noon

@موبیدفموبی دیو

شرکت توسعه دهنده نرم افزار معتمد از سال 2009. راه حل های DS / ML ، AR ، IoT سفارشی https://mobidev.biz

برای بسیاری از شرکت ها ، سال 2020 همه چیز در مورد تغییر کار در سیستم های سازمانی مبتنی بر ابر بود و تیم های امنیتی برنامه باید با تغییر کاربری و چالش های فزاینده سازگار شوند.

بر اساس گزارش تحقیقات نقض داده های Verizon 2020 ، آسیب پذیری های برنامه های وب علت 43٪ نقض داده ها در سال 2019 بوده است. با کمال تعجب ، طبق تحقیقات گروه Enterprise Strategy ، 79٪ از سازمانها کد آسیب پذیر را به سمت تولید سوق می دهند ، در عین حال وضعیت امنیتی برنامه خود را بالاتر از 7 از 10 می دانند.

با متوسط ​​هزینه نقض داده ها 3.86 میلیون دلار ، مطمئناً امنیت برنامه چیزی نیست که مشاغل بتوانند از آن چشم پوشی کنند. این تعداد طی پنج سال گذشته 12 درصد قیام می کند.

در مقایسه با سایر دارایی های فناوری اطلاعات ، برنامه های وب به خصوص در معرض اینترنت قرار دارند در معرض حمله قرار دارند. بسیاری از بردارهای حمله علیه برنامه های وب بر دستکاری ورودی کاربر از طریق فرم های وب و ورودی ماشین از طریق API تمرکز دارند.

در این مقاله ، به آسیب پذیری برنامه های وب و بهترین روش ها برای محافظت از برنامه های وب در برابر حملات مخرب و تصادفی خواهیم پرداخت …