4 کارآفرین در Polkadot شرط بندی می کنند: با پروژه های خود آشنا شوید

عکس پروفایل نویسنده

@gedalexanderگد اسکندر

من زیاد سیب زمینی می نویسم و ​​می خورم ، لزوماً به آن ترتیب نیست.

Polkadot که توسط برخی به عنوان “قاتل Ethereum” شناخته می شود ، بیش از 250 پروژه دارد که بر روی اکوسیستم رو به رشد خود ساخته شده است

پروتکل منبع باز بلاکچین Polkadot با سقف بازار بیش از 4.5 میلیارد دلار ، از زمان رونمایی در ماه مه به عنوان یکی از رهبران بازار ، توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

Polkadot که توسط بنیانگذار Ethereum Gavin Wood تصور شده و به عنوان بخشی از چشم انداز یک وب غیرمتمرکز طراحی شده است ، بسیاری از بلاکچین ها را به یک شبکه ذهنی تبدیل می کند ، و قابلیت همکاری و ارتباطات بین زنجیره ای را فقط برخی از ویژگی های آن ارائه می دهد.

اما سرمایه گذاران تنها نیستند و ماه های اخیر استارت آپ های مختل کننده ای را مشاهده کرده اند که به دنبال شکل گیری آینده گله های وب 3.0 هستند تا به بخشی از اکوسیستم Polkadot در حال رشد تبدیل شوند.

از جمله این برنامه ها برنامه های غیرمتمرکز مالی (DeFi) ، مبادلات غیرمتمرکز و شبکه های داده غیرمتمرکز است و در زیر برخی از پروژه های مهیج برای استفاده از پروتکلی وجود دارد که به نظر می رسد آماده تبدیل شدن به یک بازیکن برتر در فضای بلاکچین است که به سال 2021 تبدیل می شود.

مانترا دائو

MANTRA DAO اولین پروژه DeFi بود که روی Parity Substrate برای اکوسیستم Polkadot ساخته شد و قصد دارد به طور کامل غیرمتمرکز و …