4 پروژه بلاک چین که منجر به درآمدزایی آنلاین می شود

با پلتفرم هایی آشنا شوید که جهان را قادر می سازد تا از محتوا ، داده ها و زمان خود با استفاده از فناوری بلاک چین درآمد کسب کند. بازی هایی مانند Axie Infinity و Alien Worlds ابزار جدیدی برای کسب درآمد برای گیمرها در سراسر جهان معرفی کرده اند. مدل های تجاری نوآورانه و چند لایه ای که قبلاً امکان پذیر نبود ، امروزه امکان کسب درآمد در عمودی مختلف را فراهم می کند که شامل داده های کاربر ، محتوا مانند فیلم و زمان مشاهده تبلیغات آنلاین است. در زیر 4 پلتفرم با رویکردهای مختلف برای کسب درآمد در مناطق مختلف صنعت بلاک چین آورده شده است.

تصویر
عکس پروفایل Ged Alexander Hacker Noon

@gedalexanderگد اسکندر

بلاک چین ، ارز رمزنگاری شده و نویسنده DeFi در حال بررسی نوآوری های فردا است.

با پلتفرم هایی آشنا شوید که جهان را قادر می سازد تا از محتوا ، داده ها و زمان خود با استفاده از فناوری بلاک چین درآمد کسب کند

محبوبیت بازی برای کسب درآمد در سراسر بلاک چین و چشم انداز رمزنگاری رو به افزایش است. بازی هایی مانند Axie Infinity و Alien Worlds ابزار جدیدی برای کسب درآمد برای گیمرها در سراسر جهان معرفی کرده اند و آنها را قادر می سازد تا با مبارزه ، پرورش موجودات افسانه ای و حل معماها و موارد دیگر ارز دیجیتال کسب کنند. اغلب ، بازیکنان به دلیل تلاش خود با NFT (نشانه های غیر قابل تعویض) که می توانند با اقلام دیگر معامله کنند یا بفروشند ، پاداش می گیرند.

اما بازی تنها راهی نیست که هم کاربران و هم مشاغل …