4 روش مقرون به صرفه برای یافتن مشتریان جدید برای شروع فعالیت خود

عکس پروفایل نویسنده

@لایا-روسوالعیا روسوا

بنیانگذار @ EllisX ، اولین پلت فرم B2B که استارت آپ ها را با رسانه ها و برگزارکنندگان رویدادها مطابقت می دهد.

چالش شماره یک برای هر استارتاپ ایجاد کشش است. حتی اگر چیزی ساخته باشید که بسیار بهتر از آن چیزی است که رقابت ارائه می دهد ، واقعیت این است که اکثر مردم تمایلی به امتحان چیز جدید ندارند. ایجاد پایه ای مناسب برای پذیرش اولیه و رسیدن به تناسب بازار محصول معمولاً زمان و تلاش زیادی می برد. کانال های سنتی بازاریابی این کار را آسان نمی کنند ، زیرا استارت آپ های کوچک معمولاً مجبور می شوند با شرکت های بزرگی که بودجه لازم را دارند ، برای خرید پول برای سئو و تبلیغات به ظاهر فراگیر رقابت کنند.

با این حال ، استارت آپ ها به طور معمول منابع محدودی دارند و توانایی پرداخت هزینه زیادی برای تبلیغات را ندارند. این بدان معناست که هر تاکتیک بازاریابی دیجیتالی که آنها برای پیاده سازی انتخاب می کنند ، اساساً باید به ترافیک ارگانیک متکی باشد ، که به ویژه جلب توجه مشتری را دشوار می کند.

هنگامی که ما EllisX را راه اندازی کردیم ، می دانستیم که صرف هزینه برای تبلیغات گزینه ای برای ما نیست و باید راه های خلاقانه ای برای یافتن مشتریان اولیه خود پیدا کنیم. ما چندین کانال بازاریابی از جمله تبلیغ مستقیم ، بازاریابی محتوا و آزمایشات رایگان را آزمایش کردیم تا بتوانیم متولیان اولیه را پیدا کنیم و مفهوم تجارت خود را اثبات کنیم. در اینجا …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه درآمدزایی وب را در تجربه موتور جستجو ادغام می کنیم