4 دلیل اینکه چرا کسب و کار شما باید پرداخت های تلفن همراه را بپذیرد

عکس پروفایل نویسنده

در عصری که زندگی روزمره ما با پیشرفت تکنولوژی بهم پیوسته است ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که در هنگام استفاده از یک دستگاه تلفن همراه برای پرداخت هزینه ها در نظر بگیریم. ما در جهانی زندگی می کنیم که با سهولت و پاسخ فوری کار می کنیم ، بنابراین ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که به سمت این گزینه جدید و ابتکاری حرکت کنیم.

به عنوان یک مشتری ، پرداخت آسان هزینه ها با نرخ سریعتر و کارآمدتر هرگز آسان نبوده است. دقت و دسترسی به تلفن برای انجام معاملات ، بسیاری از سردردهای امروز را از بین می برد
مصرف کنندگان

با روزهای پول کاغذی خداحافظی کنید ، و
سلام به یکی از مفیدترین پیشرفتهای فناوری
تاریخ.

1. نیاز به سرعت

یکی از بزرگترین فشارها برای هر کسب و کار ، بزرگ یا کوچک ، جستجوی استفاده از تلفن های همراه یا تبلت ها به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد ، راحتی بسیار زیاد است.

اگر شرکت شما با داشتن روشی مطمئن ، مطمئن و مطمئن در بازارهای فروش خارج از ویترین فروشگاه سنتی سفر می کند یا در آنها شرکت می کند
دریافت پول در اولویت است.

مغازه هایی که این سنگریزه را فقط با تبلیغ تجارت خود به عنوان پول نقد منحنی می کنند ، فقط سفر خود را به این مسیر طولانی می کنند زیرا معاملات نقدی نامرتب و طولانی است ، به خصوص اگر تغییر دقیق درخواست شود.

در حالی که کشتی با اسکناس دلار کسی در آن طرف میز می تواند از تخفیف پنج انگشت خود استفاده کند. شما به عنوان یک کارآفرین و یک بازرگان محترم ، تمام اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از این اتفاق انجام می دهید.

از بین بردن هرج و مرج با سرمایه گذاری در یکی از این موبایل ها
گزینه های پرداخت قطعاً در طولانی مدت نتیجه می دهند. به طور کلی ،
شما به دنبال افزودن یک گزینه تلفن همراه با یک گزینه سنتی هستید
پردازنده پرداخت ، یا شما یک جمع کننده تخصصی انتخاب می کنید
فقط در موبایل.

2. اطمینان از پرداخت

یکی از عاشقانه ترین راه های سرقت ، ناهار خوری و شربت معروف است ، جایی که یک فرد یا گروهی از افراد درست قبل از پرداخت قبض خود پس از غذا از آن خارج می شوند.

نه تنها مشاغلی باقی مانده است که خشک شود ، بلکه کارمندان نیز گاهی موظف هستند وزن قبض را با فیش حقوقی یا نکات شخصی خود تحویل بگیرند. با استفاده از پرداخت های تلفن همراه می توان از این سناریو و موارد مشابه دیگر که ممکن است سایر مشاغل در آن قرار داشته باشند جلوگیری کرد.

بدون تحمیل یا عجله مهمانی برای صرف شام ، می توانید به راحتی آنها را با کشیدن سریع کارت یا شیر سلول به میز بپردازید
تلفن. این کار فشار هر دو کارگر در این کشور را کاهش می دهد
صنایع غذایی و کسانی که ترجیح می دهند پول خود را صرف آن در آنجا کنند
بازی انتظار از زمان آوردن چک را قطع می کند.

همچنین کاغذ مورد نیاز را کاهش می دهد زیرا نسخه چاپی رسید فقط در صورت درخواست چاپ می شود. پیگیری کنید که چه کسی برای سادگی و قابلیت دسترسی دیجیتالی پرداخت کرده است.

3. صرفه جویی در وقت ، خط را رد کنید

یکی دیگر از نکات مثبتی که باید در مورد توانایی پرداخت از هرجایی مطرح کنید ، حذف صف های طولانی برای رسیدن به ثبت نام است. این اصل در مورد هر مشاغلی که در زمان های مختلف روز یا روزهای مختلف هفته شاهد افزایش مشتری هستند ، اعمال می شود.

پس از انتظار برای امتحان لباس در اتاق رختکن و انتخاب خود ، همچنان که در صف ایستاده اید تا ثبت بعدی بعدی باز شود ، انتظار بیشتری برای انجام وجود دارد.

استرس یک خط طولانی به شدت بر مشتری سنگینی می کند اما حتی بیشتر به کارمندان کار می کند که ممکن است پس از عدم تعطیلات خسته شوند
ساعتها در یک شیفت پرداخت کنید.

کارمندان می توانند به جای اینکه کارمندان خود را در پشت پیشخوان مستقر کنند ، در جای خود ایستاده باشند ، در اطراف فروشگاه شناور باشند و به مشتریان کمک کنند و همه آنها را به طور همزمان بررسی کنند. این ممکن است روحیه خدمات مشتری را نیز تقویت کند ، زیرا فقط یک کارمند از سلام وداع به مشتری کمک می کند.

اگر یک ورودی و خروجی دارید ، به راحتی از سرقت جلوگیری کنید
قرار دادن یک کارمند کنار درب برای بررسی کیف و رسید آنلاین
تا اطمینان حاصل کنید که همه اقلام پرداخت شده و طلایی هستید.

اگر بیش از یک ورودی / خروجی وجود داشته باشد مانند فروشگاه خرده فروشی در خرید
مرکز خرید ، می توان یک سیستم تمبر روزانه را اجرا کرد ، جایی که یک بار مشتری
تأیید شده است که پرداخت کرده اند آنها برچسب یا تمبر خود را دریافت می کنند
کیسه برای اطلاع سایر کارمندان به اینكه مشتری متوقف شده است
قبل از.

توجه به این نکته مهم است که هر روز یا هفتگی اطلاع رسانی می شود
باید منحصر به فرد باشد تا از کپی کردن برچسب در تلاش برای افراد جلوگیری شود
وسایل را بدزدید.

4. بدون هزینه های عملیاتی یا تعمیرات ثبت نام ها و پایانه های کارت

ترمینال های سنتی ماشین های سنگین و بزرگی هستند که توسط شرکت های خصوصی کنترل می شوند ، پس از اینکه تجهیزات را برای استفاده از نرم افزار آنها خریداری نکرده اید ، هزینه هایی را از شما دریافت می کنند.

اگرچه آنها اغلب به صندوق های پول متصل می شوند تا سریع تغییر کنند ، اما مشکلاتی در ارتباط با سیستم عامل های قدیمی تر از این دست وجود دارد. سو mal عملکرد ترمینال می تواند درآمد روز را وارد کند و سپس برای رفع مشکل هزینه بیشتری به شما تحمیل می کند. دستگاه های پرداخت تلفن همراه ساده و به همان اندازه موثر هستند ، اگر نه سریع تر ، در پردازش پرداخت ها.

اکثر دستگاه ها به تلفن یا رایانه لوحی متصل هستند ، اغلب به جک هدفون یا درگاه شارژ متصل می شوند ، یا اینکه به صورت دستی متصل هستند
دستگاه از طریق کابل اگر یک کارت خوان شروع به اشکال زدگی می کند ، به راحتی می توانید آن را پیدا کنید
اتصال را تعویض کنید ، اصلی را شارژ کنید یا دستگاه را دوباره راه اندازی کنید
برای حل مشکل و به زودی جدید خواهد بود ، بدون هیچ گونه گرفتگی
شامل می شود و هیچ هزینه اضافی برای شما ندارد.

برچسب ها

با هکر نون همراه باشید

حساب رایگان خود را ایجاد کنید تا قفل تجربه خواندن سفارشی خود را باز کنید.