4 تریلیون دلار اجتناب ناپذیر به نظر می رسد زیرا انویدیا ستاره رونق هوش مصنوعی مولد باقی می ماند

از نامحتمل به اجتناب ناپذیر. ظهور انویدیا به عنوان پیشتاز برای تبدیل شدن به اولین سهام 4 تریلیون دلاری جهان با رونق مولد هوش مصنوعی تداوم یافته است. بدون هیچ نشانه ای از کند شدن، پتانسیل NVDA بی پایان به نظر می رسد.

سه ماهه سوم سال 2024 با همان سطح شتاب برای انویدیا آغاز شد که جان وین، تحلیلگر KeyBanc، خود را افزایش داد. قیمت هدف سهام تا 180 دلار. این افزایش 33 درصدی نسبت به سطوح فعلی باعث می‌شود که سهام از مرز 4 تریلیون دلار ارزش بازار عبور کند و اولین شرکتی باشد که این کار را انجام می‌دهد.

این انتظارات بزرگ، خیزش شهاب سنگی شرکت نیمه هادی را در بر می گیرد. درست دو سال پیش، NVDA در بحبوحه فروش سهام فناوری با کاهش مداوم وال استریت مبارزه می کرد. چشم انداز تبدیل شدن به سهام 1 تریلیون دلاری مانند یک رویا به نظر می رسید، چه رسد به ایجاد چالش برای تبدیل شدن به با ارزش ترین سهام جهان.

رونق هوش مصنوعی مولد همه چیز را تغییر داد. تخمین‌های بلومبرگ نشان می‌دهد که بازار هوش مصنوعی مولد به تنهایی رشد خواهد کرد CAGR 42٪ در 10 سال آینده تا سال 2032 به یک بازار 1.3 تریلیون دلاری تبدیل شود. وضعیت انویدیا به عنوان یک رهبر بازار در ارائه چیپست های هوش مصنوعی تضمین می کند که این شرکت نیروی محرکه ای در این رشد خواهد بود.

قدرت در اصول

اگرچه پایداری درازمدت دیوانگی هوش مصنوعی مولد به …

Source link