4 بهترین راه حل های حسابرسی و KYC برای پروژه های DeFi

تصویر
تصویر پروفایل Crypto Adventure Hacker Noon

@CryptoAdventureرمزنگاری ماجراجویی

بهترین مکان برای یک ماجراجویی جذاب برای همه چیز رمزنگاری شده.

اگرچه صنعت رمزنگاری خانه طیف گسترده ای از پروژه ها و پیشرفت ها است ، منتقدان و طرفداران به طور یکسان موافق هستند که صحنه DeFi این صنعت را طوفان کرده است. DeFi طی چند سال گذشته با جهش های فزاینده ای رشد کرده است ، به طوری که ارزش کل ارزهای رمزنگاری شده در صنعت به 65.18 میلیارد دلار در ماه مه 2021 رسیده است.

رشد سریع DeFi نه تنها سرمایه گذاران بالقوه بلکه هکرها و کلاهبرداران را نیز به خود جلب کرده است. Yearn.Finance و DODO یکی از بزرگترین بازندگان سال 2021 هستند که به ترتیب 11 و 3.8 میلیون دلار در فوریه و مارس ضرر کرده اند.

از آنجایی که DeFi و به طور کلی رمزنگاری همچنان مورد توجه جهانی قرار می گیرند ، توسعه دهندگان مجبور به رعایت مقررات KYC و AML در حوزه های قضایی خاص هستند تا بتوانند عملیات خود را ادامه دهند. بنابراین ، محصولی از راه حل های KYC برای DeFi برای پر کردن شکاف پدیدار شده است. علاوه بر این ، گزارشهای حسابرسی برای توسعه دهندگان به یک ضرورت تبدیل شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه آسیب پذیری نادیده گرفته شده در کد منبع پروژه وجود ندارد.

بنابراین ، کدام بهتر است مراقب باشید؟ برای مروری بر چهار راه حل برتر که ارزش وقت گذاشتن را دارند ، به خواندن ادامه دهید.

اما اول ، در اینجا چند دیدگاه کوچک در مورد چک های KYC و دلیل اهمیت آنها وجود دارد.

4 راه حل های حسابرسی و KYC …