3 اولویت امنیت سایبری برای سال 2021: خستگی تهدید. کار از راه دور بودجه

 عکس نمایه نویسنده

اختلاف نظر یکی از روندهای تعیین کننده سال 2020 است. با این حال ، فکر می کنم بیشتر ما موافقت کنید که امسال معلوم نشده باشد که سالی که بسیاری از ما هنگام جشن گرفتن در 31 دسامبر پیش بینی می کردیم.

دشواری در بسیاری از جبهه ها به وفور مشاهده می شود و توانایی ما را برای کار با دقت و تعالی کاهش می دهد.

برای شرکتهایی که نگرانی در مورد سلامت کارمندان را متعادل می کنند ، با نیروی کار ترکیبی جدید سازگار می شوند و به تغییر تقاضای مصرف کننده پاسخ می دهند ، چالشهای بسیاری وجود دارد.

البته ، در عصر دیجیتال ، امنیت سایبری در مرکز هر یک از این اولویت ها قرار دارد. زیرساخت های داده و فناوری اطلاعات یک شرکت از با ارزش ترین کالاهای آن است و بازیگران بد و شرایط بد تهدیدی برای تضعیف یکپارچگی هر دو هستند.

بنابراین ، آگاهی از مهمترین خطرات در این محیط برای ایجاد یک حالت دفاعی قوی بسیار مهم است. با نزدیک شدن به شروع یک سال جدید ، این دوره به ما امکان می دهد تلاش خود را دوباره انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که آماده پاسخگویی به مشکلات امروز و فرصت های فردا هستیم.

در اینجا سه ​​زمینه وجود دارد که باید تلاش خود را معطوف کنیم.

# 1 آسیب پذیری از راه دور کار

انتقال سریع به یک نیروی کار ترکیبی که شامل کارمندان در محل و کارمندان از راه دور باشد یکی از قابل تشخیص ترین تغییرات در محل کار در سال جاری است . همچنین با تعداد بیشماری از خطرات امنیت سایبری همراه است.

از آنجا که مستخدمین منزوی بیشتر در معرض کلاهبرداری هستند تا تهدیدهای داخلی که اطلاعات مهم را به خطر می اندازند ، کار از راه دور یک محیط امنیتی سایبری منحصر به فرد را ایجاد می کند که برای جلوگیری از فاجعه به اقدامات عمدی نیاز دارد. به طور خاص ، هر سازمانی باید موارد زیر را در نظر بگیرد: ارائه VPN و سایر سرویسهای امنیتی گرا که از اتصالات انتقال داده محافظت می کنند. الزام کارمندان به استفاده از فناوری صادر شده توسط شرکت برای دسترسی ، انتقال و مدیریت داده ها.

# 2 خستگی تهدید

در سراسر بیماری همه گیر COVID-19 ، در مورد خستگی همه گیر ، ناتوانی جمعی ما در هوشیاری در محیطی که تهدیدها است ، چیزهای زیادی ساخته شده طاقت فرسا پایدار به همین ترتیب ، خستگی تهدید کننده امنیت سایبری در بسیاری از سازمان ها فراگیر است.

کارمندان امروز به طور مداوم با هشدارهای جدید و برنامه های آموزشی جدید غرق در کاهش احتمال نقض داده ها هستند. غالباً ، این اقدامات ضروری است. اکثر قریب به اتفاق حوادث مربوط به امنیت سایبری قابل پیشگیری است که ناشی از خطا ، تصادف و بی تفاوتی است.

با این وجود ، قابل توجه است که یک مطالعه اخیر ارتباط مستقیمی بین استرس و خستگی کارمندان و حوادث امنیت سایبری پیدا کرده است. در پاسخ ، شرکت ها باید با استفاده از هوش مصنوعی و اتوماسیون برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض تهدید و ساده سازی روند امنیت سایبری ، رویکرد فعالی برای نظارت و کاهش تهدیدها ایجاد کنند.

# 3 محدودیت های بودجه

پیامدهای اقتصادی این همه گیری کاملاً مستند است و آنها شرکت ها را به چالش می کشند تا با هزینه کمتری کارهای بیشتری انجام دهند. در حالی که بسیاری از سازمان ها قصد دارند بودجه های مربوط به امنیت سایبری خود را در پاسخ به تهدیدهای جدید و برجسته تر افزایش دهند ، اما برخی از آنها ناگزیر به امتیازات دشوار خواهند بود.

حتی در این صورت ، در سال 2020 و بعد از آن ، امنیت سایبری موضوعی اساسی است که باید بدون مصالحه برطرف شود. تخمین زده شده است که 60٪ از SMB ها طی ماه های پس از یک حادثه امنیت سایبری از کار خارج می شوند و شرکت های بزرگتر می توانند در پی نقض داده ها ، هزینه های چند میلیون دلاری را انتظار داشته باشند.

در پاسخ ، هر سازمانی باید اطمینان حاصل کند که بیشترین ارزش را از مجموعه امنیت سایبری خود می گیرد بدون اینکه ویژگی های مهم تهدیدهای برجسته را به خطر بیندازد. با انجام این کار ، توصیه می کنیم: اولویت بندی کنید:

توانایی خودکار سازی هرچه بیشتر. هشدارهای پیشرفته ای که استرس بر کارمندان و پرسنل فناوری اطلاعات را به حداقل می رساند. تجزیه و تحلیل تهدیدات جامع و جلوگیری از از دست دادن داده ها.

امنیت سایبری همچنان در اولویت اصلی شرکتها در هر اندازه در هر بخش خواهد بود ، اما در هفته ها و ماه های آینده کارآیی و اثربخشی اهمیت بیشتری خواهد یافت.

با نزدیک شدن به پایان سال 2020 ، ما در یک محیط بدون مقایسه کار می کنیم. به همین ترتیب ، این فرصتی برای تمرکز مجدد بر برجسته ترین آسیب پذیری ها در این زمان عجیب و دشوار است. همانطور که چشم انداز تهدید ادامه می یابد ، بیایید بر این اطمینان حاصل کنیم که استراتژی های دفاعی ما همراه با آن حرکت می کنند.

این مقاله در IT Security Central نیز منتشر شده و با مجوز چاپ مجدد شده است.

مرتبط

 Adf image < div class = "card -actions">

داستان قبل از شکلک

داستان قبل از شکلک

برچسب ها

به هکر بپیوندید

برای باز کردن قفل تجربه خواندن سفارشی خود ، حساب رایگان خود را ایجاد کنید.