3 نکته برای بهبود سلامت روان شما به عنوان یک توسعه دهنده

عکس پروفایل Sam Walpole Hacker Noon

@گل میناسام والپول

توسعه دهنده وب Fullstack .NET و JavaScript. مدرس و مدافع کدگذاری

بیش از یک ماه است که من آخرین بار مقاله ای را برای وبلاگ خود نوشتم. من خیلی با روحیه پایین دست و پنجه نرم می کردم ، این بدان معنی است که انگیزه یا انرژی لازم برای تولید محتوای جدید را نداشته ام. من از من کمک گرفته ام ، که به نظرم بسیار مفید بوده است ، بنابراین فکر کردم برخی از چیزهایی را که آموخته ام به اشتراک می گذارم امیدوارم که این کار به توسعه دهندگان دیگر در موقعیت مشابه کمک کند.

1. مقایسه خود را با دیگران متوقف کنید

اگر هر زمان را به صورت آنلاین در انجمن های فناوری مانند توییتر سپری می کنید ، احتمالاً عادت کرده اید افرادی را ببینید که به نظر می رسد تمام وقت خود را صرف کدگذاری ، یادگیری ، ساخت پروژه های جانبی ، اداره چندین مشاغل موفق و غیره می کنند تقریباً انتظار می رود که یک حساب فعال در شبکه های اجتماعی با 10،000،000 دنبال کننده داشته باشید ، هر روز پست های وبلاگ بنویسید ، فیلم های YouTube ایجاد کنید ، برای سخنرانی در کنفرانس ها دعوت شوید.

من می دانم که من قطعاً به این افراد نگاه کرده ام و آرزو می کنم کاش می توانستم همان کار را انجام دهم. به راحتی می توان باور کرد که هر چیزی کمتر از این یک شکست است. اما حقیقت این است که نگاه کردن به این افراد و داشتن چنین استانداردهای بالایی برای موفقیت فقط باعث می شود احساس ناکافی بودن و کافی نبودن داشته باشید.

هر شخصی متفاوت است و هر …