3 بهترین ابزار بازیابی اطلاعات برای ویندوز و مک

تصویر
عکس پروفایل Parvinder singh Hacker Noon

@پورانگپرویندر سینگ

من بدون برنامه نویسی نرم افزار ایجاد می کنم 🙂

عبور از یک هارد دیسک و شروع کار دوباره بازیابی اطلاعات از ابتدا می تواند ناامیدکننده و وقت گیر باشد. یک نرم افزار خوب بازیابی اطلاعات این مسئله را برای شما حل می کند و بازیابی پرونده هایی را که ممکن است در غیر این صورت از دست داده اید آسان تر می کند.

بازیابی اطلاعات بازیابی اطلاعات رایانه ای پس از از بین رفتن ، حذف یا خراب شدن داده های رایانه ای است. برخی از دلایل اینکه ما می توانیم داده ها را بازیابی کنیم عبارتند از: حذف پرونده ، آسیب دیدن ساختار سیستم فایل فایل یا آسیب منطقی به یک فایل منفرد ، ویروس یا خرابی نرم افزار که از دسترسی به داده جلوگیری می کند.

ممکن است تعداد افرادی که اطلاعات زیادی در مورد بازیابی اطلاعات دارند کمتر از تصور شما باشد. این اغلب به این دلیل است که اکثر مردم به این نرم افزار احتیاج ندارند مگر اینکه قبلاً با خرابی سیستم روبرو شده باشند. با این وجود ، کاربران رایانه باید از ارزش دسترسی به چنین نرم افزاری در صورت خراب شدن شرایط در آینده آگاه باشند. هرگز دیر نیست که شروع به جستجوی برخی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات کنید در صورتی که هرگز به آن نیاز داشته باشید.

نرم افزار بازیابی اطلاعات به شما کمک می کند فایلهای حذف شده ، گمشده یا خراب شده را از دیسک سخت خود بازیابی کنید. همچنین با از بین بردن حملات ویروس ، انجام پشتیبان گیری و اسکن سیستم ، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود. ما به محبوب ترین رایگان / پولی نگاه می کنیم …