3 گرانترین NFT Meme که تاکنون فروخته شده است

عکس پروفایل Dan Khomenko Hacker Noon

@دانخومنکودن خومنکو

مدیر عامل شرکت NFTSTARS.APP و SpaceSwap.app یک کارآفرین و بنیانگذار یک شرکت موفق مهندسی فناوری اطلاعات است.

سلب مسئولیت: این مقاله شامل هیچ گونه تجزیه و تحلیل یا واقعیتی نیست که باید به عنوان بینش حرفه ای تلقی شود. این فقط برای سرگرمی ، سرگرمی و تحریک نوستالژی است.

امروزه NFT ها (نشانه های غیرقابل سرهم) یکی از داغترین موضوعات در دنیای ارزهای رمزپایه هستند. ما آنها را در عناوین متعددی دیده ایم. به عنوان مثال ، ذکر Crypto Punks ، Death Dip ، اولین توییت جک دورسی ، ”Everydays: the First 5000 Days” توسط Beeple و سایر پروژه هایی که به یک احساس فوری تبدیل شده اند و در ماه های اخیر روند صعودی داشته اند.

شایان ذکر است که محبوبیت دیوانه کننده NFT (که می تواند نقاشی ، فیلم ، آثار موسیقی ، GIF و غیره باشد) به دلیل منحصر به فرد بودن استثنایی که NFT ها را پشتیبانی می کند ، با علاقه و تعامل عمومی زیادی روبرو می شود.

علاقه میلیون ها نفر یکی از عوامل اصلی موفقیت در هر حوزه ای است. چه چیز دیگری توجه عمومی را در سطح جهانی در اینترنت جلب می کند؟ هر چیزی که به شوخ طبعی و البته میم ها نیاز داشته باشد. اما الگوهای رفتاری رفت و آمد می کنند و مورد علاقه های قدیمی به سختی می توانند از محبوبیت سابق خود درآمد کسب کنند. با این وجود ، در سال 2021 ، آنها فرصتی غیر منتظره و بسیار امیدوار کننده برای …