3 پادکست مهندسی نرم افزار که نیازی به دانستن آن نداشتید

عکس پروفایل نویسنده

@geshanmگشن مناندر

مهندس سرب نرم افزار ، فن آور ، پیرو چابک. گوگل توسعه دهنده خبره مجاز اسکرام مستر

پادکست های مهندسی نرم افزار مدت هاست که همراه من هستند. من بیش از یک دهه است که پادکست های مهندس نرم افزار را گوش می دهم. پادکست های مهندسی نرم افزار آخرین اخبار و دیدگاه ها را در قالبی عالی به شما ارائه می دهند که مصرف آن نیز به همین راحتی است. در اینجا 3 پادکست وجود دارد که مهندسان نرم افزار باید در آن مشترک شوند:

قهرمانان Command Line گوهر پادکست است. موضوعات به خوبی تحقیق شده و عمیق هستند. این طیف گسترده ای از موضوعات را شامل می شود که بسیار مورد توجه همه مهندسان نرم افزار است. یادم می آید که قسمت 2 را بدون سرور از فصل 2 گوش می دادم. با نظرات Saron ، بایت از بایگانی و افزودنیهای عالی چندین مهمان از جمله Andrea Passwater ، نفس راحتی داشت.

این پادکست برنده جایزه می گوید پادکست آنها در مورد موارد زیر است:

داستان های واقعی حماسی درباره اینکه چگونه توسعه دهندگان ، برنامه نویسان ، هکرها ، گیک ها و شورشیان منبع باز در حال تحول در فضای فناوری هستند.

در میان دیگر فصل ها ، مورد علاقه من فصل 3 بود. اولین قسمت آنها در مورد پایتون بسیار شگفت انگیز و روشن کننده بود. خوشحال شدم که از دیکتاتور خیرخواه زبان برنامه نویسی پایتون برای زندگی مطلع شدم: گیدو ون روسوم که این چند منظوره را ایجاد کرد …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  بازاریابی گفتگو: طرز تفکر مectiveثر برای جذب مخاطبان