3 نکته که باید قبل از افزودن GenAI به کسب و کار خود در نظر بگیرید

گارتنر پیش بینی می کند که هوش مصنوعی مولد به یک فناوری همه منظوره شبیه به موتور بخار، برق و اینترنت تبدیل خواهد شد. در حالی که تبلیغات اولیه محو می شود، تاثیر آن با کشف برنامه های نوآورانه در کار و زندگی روزمره افزایش می یابد. به برخی از پیش‌بینی‌های آن‌ها برای هوش مصنوعی، به ویژه پذیرش هوش مصنوعی Generative نگاه کنید:

اینفوگرافیک پیش بینی های گارتنر در GenAIاینفوگرافیک پیش بینی های گارتنر در GenAI

از آنجایی که کل صنایع، شرکت ها و متخصصان تحول دیجیتال برای پذیرش این فناوری جدید رقابت می کنند، عوامل مهمی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. پذیرش نادرست فناوری می تواند منجر به نتایج فاجعه بار برای کسب و کار و رضایت ضعیف برای مشتریان و کارکنانی شود که مجبور به استفاده از آن هستند. در این مقاله می‌خواهم آن عوامل را به اشتراک بگذارم.

  1. چرا GenAI را ادغام کنیم؟
  2. چگونه GenAI را پیاده سازی کنیم؟
  3. برای چه چیزی از GenAI استفاده کنیم؟

چرا GenAI را ادغام کنیم؟

گزاره ارزش

دلیل اصلی در نظر گرفتن یکپارچه سازی GenAI ارزش قابل توجهی است که می تواند برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد. GenAI این پتانسیل را دارد که جنبه های مختلف عملیات شما را متحول کند و در نهایت باعث رشد و کارایی شما شود.

مزایای خط برتر

یکی از مهم‌ترین مزایای GenAI توانایی آن در افزایش تعامل کاربر با بخش هدف شما است که می‌تواند منجر به درآمد بالاتر یا در مجموع جریان‌های درآمد جدید شود. با استفاده از GenAI، شما به عنوان یک کسب و کار می توانید…

Source link