3 نکته در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی در نوشتن از ویرایشگران HackerNoon

سلام هکرها

بر کسی پوشیده نیست که هوش مصنوعی جهان را تغییر داده است و این تغییر را ادامه خواهد داد. تقریباً در هر زمینه ای که قابل تصور است، از جمله نوشتن، تأثیر گذاشته و تأثیر گذاشته است. برخی از نویسندگان هوش مصنوعی را بی روح می دانند، چیزی که هرگز نمی تواند روح انسان را تکرار کند، و چیزی که نباید به هیچ وجه به نوشتن نزدیک باشد. دیگران آن را به عنوان یک موهبت الهی می دانند که می تواند مقالات کامل و پیچیده برای آنها بنویسد. اما حقیقت این است که همه چیز به نحوه استفاده شما از آن بستگی دارد.

امروز، ما به 3 روشی می پردازیم که می توانید از هوش مصنوعی برای بهبود فرآیند نوشتن و نوشتن خود استفاده کنید.

PS HackerNoon مقالاتی را که توسط یک هوش مصنوعی نوشته شده است را 100% قبول نمی کند. با این حال، مقالاتی که به کمک هوش مصنوعی بودند، مشکلی ندارند.

1. ارائه ایده های مقاله

بگویید که یک نویسنده بازی های ویدیویی هستید. شما تا حدودی درک کلی از آنچه می خواهید مقاله خود درباره آن باشد دارید، اما در یافتن موضوع خاصی با مشکل مواجه هستید. از یک ربات چت مانند ChatGPT استفاده کنید تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

ما از ChatGPT خواستیم که 10 ایده در مورد نینتندو به ما بدهد، و نتیجه این بود:

اکنون، همه اینها به نظر می‌رسد که می‌توانند مقالات مناسبی باشند. با کمی اصلاح، کار سخت و تحقیق، آنها می توانند عالی باشند. و اگر هیچ یک از این ایده های مقاله را دوست ندارید، این نیز چیز خوبی است. شما می دانید چه چیزهایی را دوست ندارید که پیدا کردن چیزی را که به دنبال آن هستید آسان تر می کند. البته با تکیه بر …