3 مزایای استفاده از مدل تجاری نرم افزار دارای مجوز SaaS Vs سنتی

نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) نوعی ارتباطات ابری است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به برخورد با نسخه های فیزیکی از طریق اینترنت ، برنامه های نرم افزاری را خریداری و استفاده کنید. SaaS با استفاده از سهولت استفاده و انعطاف پذیری نسبت به گزینه های دیگر مانند راه حل های داخلی ، صنعت مرکز تماس تجاری با مشتری را متحول می کند. به طور مداوم با جدیدترین ویژگی ها ، ارتقاء و نسخه ها به روز است و نمایندگان خدمات مشتری شما را قادر می سازد خدمات و پشتیبانی بیشتری ارائه دهند.

تصویر
عکس پروفایل Alianza Hacker Noon

مشاغل به سرعت از نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) استقبال می کنند ، که اگرچه در ابتدا برای استفاده داخلی شرکتها و بخشها در نظر گرفته شده بود ، اما به سرعت به گزینه ای جذاب برای B2C تبدیل شد.
مشاغلی که به دنبال ارائه نرم افزار مبتنی بر ابر به مصرف کنندگان خود هستند. قبل از اینکه فناوری محاسبات ابری به کار گرفته شود ، زندگی یک جهنم زنده بود. شرکت ها باید از ابزارهای پیچیده فناوری اطلاعات استفاده کنند ، یا اگر نمی توانند از نرم افزارهای مدرن تری استفاده کنند ، باید از روش های قدیمی و قدیمی استفاده کنند که نیازهای آنها را برآورده می کند.

ما قبل از مفهوم سرویس های ابری ، به تولید صفحات گسترده در Excel محدود بودیم ، که برای نگهداری از آنها به زمان و تلاش زیادی نیاز داشت. با معرفی سرویس های ابری مانند نرم افزار ، شرکت ها توانستند آرامش داشته باشند …