3 مبادله رمزنگاری آسیایی که باید در سالهای 2020 و 2021 مراقب آنها باشید

عکس پروفایل نویسنده

مبادلات ارز رمزنگاری شده برای اکوسیستم بلاکچین بسیار مهم است ، زیرا استخرهای گسترده ای از تقاضا و عرضه را ایجاد می کند. آنها همچنین یک روش ساده برای کار با رمزنگاری برای افراد ارائه می دهند: داستان هایی که افراد به طور تصادفی درایوهای سخت خود را که حاوی بیت کوین هستند از دست می دهند ، در صرافی های رمزنگاری اتفاق نمی افتد.

با افزایش اخیر بیت کوین و انواع مختلف جریان اصلی رمزنگاری ، تعداد مبادلات به سرعت در حال رشد است تا بتواند سرمایه گذاران جدید و قدیمی را برای تجارت ارزهای رمزپایه محبوب جای دهد. از آنجایی که آسیا در حال حاضر بر فعالیت های رمزنگاری جهان تسلط دارد ، در سال گذشته یک سوم کل انتقال ارز دیجیتال را به تصرف جهانی خود در آورده است ، تبادلات جنگ نیز از همیشه شدیدتر شده است.

در این مقاله ، ما 3 مبادله رمزنگاری برتر در آسیا را بررسی خواهیم کرد ، UX آنها را بررسی خواهیم کرد و برخی از ویژگی های هیجان انگیز سیستم عامل های تجاری آنها را بررسی خواهیم کرد.

KuCoin یک مبادله رمزنگاری مستقر در سنگاپور است که در چین ، تایلند و فیلیپین نیز وجود دارد. صرافی هیچ گونه کارمزدی برای سپرده ها دریافت نمی کند ، در حالی که صرافی به عنوان هزینه معاملات 0.1٪ دریافت می کند.

KuCoin یک بستر تعاملی ارائه می دهد که در آن سرمایه گذاران می توانند طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه و قراردادهای اهرمی آینده را معامله کنند. معامله گران به نمودارها و شاخص های زمان واقعی ، همراه با دسترسی به کتاب سفارشات زنده و داده های پر سفارش دسترسی دارند.