3 روند شکل دادن به استراتژی های جبران خدمات فناوری اطلاعات در سال 2023 | دانش مرکز داده

متخصصان فناوری اطلاعات در سال گذشته با شروع جنگ تجاری با فرسایش، به اوج حقوق جدیدی دست یافتند. کارگران فناوری به لطف تقاضای زیاد، فرصت‌های کاری فراوانی داشتند و کسب‌وکارها به سرعت برای کارگرانی که بیشترین مهارت‌ها را داشتند، حق بیمه پرداخت می‌کردند.

به گفته کارشناسان، در سال 2023، این سقف حقوق حتی در بحبوحه اخراج‌های صنعت فناوری و کاهش رشد اقتصادی همچنان در حال افزایش است. کسب‌وکارها می‌دانند که برای رسیدن به اهداف فناوری خود، به استعدادی نیاز دارند که این ابتکارات را می‌سازد، حمایت می‌کند و به پیش می‌برد.

استراتژی‌های حقوق و دستمزد فناوری اطلاعات با محدوده حقوق رقابتی، شفافیت بهتر به لطف قانون و جدا کردن غرامت از محل مشخص می‌شوند – تأکید بیشتری بر مهارت‌ها به جای معیارهای هزینه زندگی.

در اینجا سه ​​روند وجود دارد که بر چشم انداز حقوق و دستمزد متخصصان فناوری اطلاعات و استراتژی پاداش کسب و کار تأثیر می گذارد:

1. جداسازی غرامت از محل

به گفته لیلی موک، معاون تحلیلگر گارتنر، یک محصول جانبی افزایش کار از راه دور، کسب‌وکارها همچنان به مهارت‌های یک نامزد بالاتر از موقعیت مکانی خود ارزش می‌دهند.

“اگر [candidates] موک گفت که مهارت های مناسبی را که سازمان به دنبال آن است داشته باشند، در واقع می توانند دستمزد بالاتری نسبت به آنچه قبلاً در بازار محلی خود داشتند دریافت کنند.

بسیاری از کارکنان فناوری در طول همه‌گیری از مراکز استعدادیابی سنتی دور شدند و برای حفظ این کارگران، مشاغل حقوق خود را مطابق با تفاوت هزینه‌های زندگی تنظیم نکردند.

به گفته موک، این به تلاش‌های استخدام به عنوان راهی برای مشاغل برای جلوگیری از شکار غیرقانونی منجر شده است.

موک گفت: «در نحوه نگاه ما به استراتژی جبران خسارت به عنوان یک کل و عوامل تعیین کننده تغییری وجود دارد. “موقعیت مکانی دیگر یک عامل محرک در چگونگی چگونگی آن نیست [businesses] نقش ها را قیمت گذاری کنید.»

بارقه‌هایی از این روند در سال گذشته در تحلیل حقوق‌های فناوری اطلاعات در سراسر کشور مشاهده شد. بر اساس گزارش 2022 IT Skills and Salary توسط Skillsoft، ایالت های داخلی بر روی ایالت های ساحلی که به طور سنتی بالاترین دستمزدهای فناوری را داشتند، به دست آوردند.

طبق این گزارش، کالیفرنیا، ویرجینیا و کانکتیکات همگی میانگین حقوق سالانه کمتری نسبت به سال قبل گزارش کردند و از پنج رتبه اول نزول کردند، طبق این گزارش که نزدیک به 8000 کارمند فناوری اطلاعات و تصمیم گیرندگان را مورد بررسی قرار داد.

2. جبران رقابتی یک عامل محرک باقی می ماند

در حالی که اشتهای کسب‌وکار برای استعدادهای فناوری در حال کاهش است، سازمان‌ها هنوز باید برای مهارت‌ها و موقعیت‌های حیاتی استخدام کنند. این کارگران فرصت های زیادی دارند و حقوق بالا همچنان عامل تصمیم گیری است.

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو، اکثر کارگرانی که از آوریل 2021 تا مارس 2022 شغل خود را تغییر دادند – 60٪ – افزایش حقوق را تجربه کردند. کمتر از نیمی از کارگرانی که در مدت مشابه نزد کارفرمای خود باقی ماندند، افزایش حقوق را تجربه کردند.

آلیسیا گنزلر، رئیس گروه و مدیر ارشد مشتری در فن‌آوری‌های رندستاد، گفت: «غرامت رقابتی به عنوان اهرمی که هر کسب‌وکاری می‌تواند از آن برای جذب استعدادها استفاده کند، باقی می‌ماند.

3. گفتگوهای بازتر و صادقانه تر در مورد غرامت

از آنجایی که قوانین شفافیت حقوق و دستمزد، دید ساختارهای جبران خسارت را افزایش می‌دهد، کارگران و مشاغل به داده‌هایی دسترسی بهتری دارند که محدوده میانگین نقش‌ها و مهارت‌ها را در صنایع و مکان‌ها نشان می‌دهد.

گنزلر گفت: “شما باید اطمینان حاصل کنید که خود را در مورد آنچه در بازار اتفاق می افتد آموزش می دهید و فرض کنید که انواع افرادی که استخدام می کنید همین کار را انجام می دهند.” زمانی که ما با مشتریان خود، به ویژه در مورد قوانین شفافیت و مواردی از این قبیل صحبت می کنیم، آنها به دقت این موضوع را زیر نظر دارند و مطمئن می شوند که متوجه می شوند که این تأثیر برای آنها چه معنایی دارد.»

Drew Sussberg، معاون عملیات در Motion Recruitment، گفت که اغلب اوقات کسب‌وکارها نمی‌خواهند به سطح بالاتری از محدوده حقوقی که ارائه می‌کنند نزدیک شوند. این می تواند سردرگمی ایجاد کند و منجر به سرخوردگی یا تعویق کارگران شود.

“اگر یک کارمند فناوری ببیند که شرکت فعلی آنها چه چیزی را برای محدوده دستمزد بازاریابی می کند و احساس می کند ارزش آن محدوده را دارد و آن را انجام نمی دهد، مطمئناً باید یک گفتگوی صادقانه با رئیس مستقیم خود داشته باشد.” ساسبرگ گفت.

با وجود این تأثیرات، بازه های حقوقی بزرگ هنوز هم بسیار رایج است. به عنوان مثال، نتفلیکس شامل بازه دستمزد 90،000 تا 900،000 دلار برای نقش مهندس نرم افزار است. وب‌سایت‌ها و ابزارهایی مانند Comprehensive.io می‌توانند حقوق‌های فنی را ردیابی کنند و روندهای بازار را شناسایی کنند.

مقاله کامل را در سایت خواهر ما CIO Dive بخوانید.


لیندسی ویلکینسون پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه آلاباما به عنوان دستیار سردبیر به CIO Dive پیوست. در طول مدت حضورش در آنجا، او به عنوان سردبیر مجله آلیس، مشاور مقیم و مربی در مرکز نوشتن رسانه خدمت کرد. لیندسی در Alice، Homeland Security Today و The Crimson White خطوط اصلی داشته است. لیندزی که اصالتاً اهل جورجیا بود، در ماه مه 2022 از جنوب به واشنگتن دی سی نقل مکان کرد. او همچنین به زبان فرانسوی “oui” صحبت می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور