3 راه برای دریافت Robux رایگان در Roblox

Hacker Noon Gaming عکس پروفایل Hacker Noon

@hackernoongamingهکر نون گیمینگ

انتشار اخبار بازی های ویدیویی ، راهنماها ، نظرات و موارد دیگر.

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم که چگونه می توانید Robux رایگان را در Roblox خرج کنید و آن را صرف خرید اقلام یا خدمات درون بازی کنید ، بیایید نگاهی دقیق به خود ارز درون بازی بیندازیم.

شما اینجا هستید زیرا در حال بازی Roblox هستید و برخی از بازی هایی را که می خواهید بازی کنید ، پاداش های درون بازی ، موارد ، سرورهای VIP و سایر موارد جالب فقط از طریق ارز درون بازی ، Robux پیدا کرده اید. با این حال ، از آنجا که Roblox عمدتا رایگان بازی است ، توسعه دهندگان Roblox از بازی ها یا موارد خود درآمد کسب می کنند تا Robux را که از خلاقیت های خود به دست می آورند ، به پول واقعی تبدیل کنند.

Robux چیست؟

دقیقاً مانند سایر سیستم عامل های رایگان بازی ، Roblox دارای یک ارز درون بازی است. واحد پول روبلاکس Robux نام دارد. شما ممکن است کارت های Roblox را در فروشگاه های محلی خود دیده باشید. این کارت ها بارگیری حساب شما با Robux را آسان می کنند و برخی از موارد مجازی با پاداش محدود را در اختیار شما قرار می دهند.

این کارت های هدیه هدایای عالی برای بازیکن خاص Roblox در زندگی شما هستند ، به خصوص اگر آنها هنوز از راه های دریافت Robux رایگان استفاده نکرده اند که در زیر شرح خواهیم داد.

همانطور که سرگرم کننده Roblox بدون Robux است ، در برخی از زمان ها ، شما می خواهید برخی Robux را انتخاب کنید تا برخی از ویژگی های برتر این پلتفرم را ببینید. متأسفانه همه افراد ارز واقعی را برای خرید ندارند …