3 راه برای اطمینان از رتبه بندی خود در صفحه اول نتایج جستجوی Google

عکس پروفایل نویسنده

@سیدبلخیسید بلخی

سید بلخی بنیانگذار WPBeginner ، بزرگترین سایت رایگان منابع وردپرس است.

آیا می دانید روزانه بیش از 5.14 میلیارد جستجو در Google انجام می شود؟ از این تعداد ، 95٪ جستجوگران به سایت های ذکر شده در صفحه اول Google SERPS مراجعه می کنند. و بسیاری از آنها حتی زحمت کلیک کردن روی سایتهایی را که فراتر از موقعیت 3 هستند نشان نمی دهند.

بنابراین اگر نمی توانید به 3 موقعیت برتر Google برسید ، دستیابی به موفقیتی که برای تجارت خود می خواهید برای شما دشوار است.

اما مسئله این است که در حال حاضر بیش از 1.95 میلیارد وب سایت در اینترنت وجود دارد. و این تعداد فقط با هر دقیقه در حال افزایش است. این بدان معناست که اگر شما باید در بالاترین نتایج جستجوی گوگل باشید ، باید با بسیاری از وب سایت هایی که احتمالاً همان تجارت شما را دارند ، رقابت کنید.

با این حال خبر خوب این است که غلبه بر آنها و ایجاد موقعیت در صفحه اول گوگل کار چندان دشواری نیست. و همین که بتوانید این کار را انجام دهید ، یافتن راه خود به 3 مقام برتر چندان دشوار نخواهد بود.

اما برای آن ، شما باید بدانید که دقیقاً چه کاری باید انجام دهید تا در نتایج برتر جستجو ظاهر شوید. برای سهولت کار برای شما ، من 3 نکته قدرتمند را آورده ام که می توانند به وب سایت شما کمک کنند در صفحه اول Google نشان داده شود.

و با انجام این کار ، شما حتی نیازی به استخدام …