3 دلیل برای اینکه بلاکچین # آزاد نمی شود Craken: مصاحبه ای با جان Sebes از TrustTheVote.org

عکس پروفایل Benjamin Bateman Hacker Noon

@بنجامین بتمنبنیامین بتمن

سو hyp استفاده بیش از حد از خط تیره ، عاشق کلمات ، و جادوی-اینترنت-پول-مدیریت-جامعه-مشغول-بدن.

بدون شک اتاق های اکو از آن عمه شما که از نظر هر عکسی که پست می کنید بزرگتر به نظر می رسند ، بدترین چیزی است که از زندگی ما در شبکه های اجتماعی – اجتماعی بیرون آمده است.

در حالی که بحث در مورد موضوعات بزرگ با افرادی که از صمیم قلب با آنها موافقم ، مانند آملیا یا جرارد ، بسیار سرگرم کننده است ، زندگی بدون کمی بحث و جدال چیست ، درست است؟

و به لطف تن رایگاننقش فعال من به عنوان عضوی از انجمن Blockchain دولت ، می توانم استعاره را با کسانی که در دو طرف حصار هستند جویدم.

جان سبس، CTO از موسسه OSET ، فردی فوق العاده تحصیل کرده ، علاقه مند به روند انتخابات آزاد و منصفانه ، عضو فعال GBA ، و مهمتر از این گفتگو ، معتقد است “هر سیستمی که ادعا کند رأی دادن به بلاکچین است ، نه بلاکچین است و نه رأی دهنده.”

…بحث برانگیز!

“سلام جان ، چه روز خوبی برای بحث در مورد بلاکچین است (بیت کوین وقتی صحبت می کنیم ATH ها را از آب خارج می کند!). با شروع یک درب بازکن خوب ، چه زمانی به بلاکچین و ارز رمزپایه علاقه مند شدید؟”

“خوب ، من اولین بار رمزنگاری را کشف کردم ، احتمالاً در دهه 80 بود که دیوید چوم اولین بار را ارائه داد. Digicash یک …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>