3 دلیل برای استفاده از مرورگر خصوصی و کجا می توان آن را پیدا کرد

تصویر
تصویر پروفایل Avast Secure Browser Hacker Noon

@avastمرورگر امن Avast

مرورگر امن Avast یک مرورگر خصوصی سریع و پر از ویژگی است که محافظت از خود را به صورت آنلاین آسان می کند.

امروزه ، مجرمان سایبری روشهای جدیدتری برای دور زدن پروتکل های امنیتی و سرقت اطلاعات شخصی شما پیدا کرده اند. با افزایش دفعات و مقیاس سوء استفاده از داده ها و حملات سال به سال ، احساس امنیت آنلاین دشوار است.

با گذشت زمان ، یک ویژگی مرورگر محبوب – حالت مرور خصوصی – ظاهر شد تا این فقدان امنیت را درک کند. با این حال ، با وجود نام ، این ویژگی در واقع آنقدر خصوصی نیست. حالت مرور خصوصی از ذخیره شدن سابقه مرور و کوکی های شما جلوگیری می کند.

به علاوه ، هر آگهی ای که مشاهده می کنید شما را ردیابی نمی کند. اما از نظر حفظ حریم خصوصی آنلاین ، این به اندازه مرور خصوصی است.

ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) ، سرپرست شبکه ، کارفرما یا مدرسه و هر مجرم سایبری که به دستگاه یا شبکه شما دسترسی داشته باشد ، همچنان می تواند کارهای شما را ردیابی کند.

در حالی که مطمئناً این امر بر مرور ناامن ترجیح داده می شود ، حالت مرور خصوصی واقعاً شما را در برابر هر کسی که دسترسی فیزیکی به دستگاه شما دارد ، محافظت می کند.

شما هنوز در معرض انواع دیگر نظارت های آنلاین هستید ، که اغلب بدترین ها هستند. برای مرور خصوصی که در واقع خصوصی است ، افراد نمی توانند فقط …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور