3 دسته از ملاحظات آموزش مدل

تصویر
عکس پروفایل Modzy Hacker Noon

@مودسمودی

یک پلت فرم نرم افزاری برای سازمان ها و توسعه دهندگان که بتوانند با مسئولیت پذیری ، در مقیاس مقیاس ، از هوش مصنوعی استقرار ، نظارت و دریافت ارزش کنند.

به دومین قسمت از سری وبلاگ ModelOps ما خوش آمدید ، جایی که ما در مرحله بعدی در خط لوله ModelOps ، آموزش مدل ، عمیقاً شرکت می کنیم. در طول آموزش مدل ، ما حجم زیادی از داده ها را به مدل خود می دهیم تا بتواند کار خاصی را به خوبی انجام دهد.

این وبلاگ اولین پست از مجموعه ما را دنبال می کند که در آن ما هر آنچه را که باید در مورد اکتساب و آماده سازی داده ها بدانید را پوشش می دهیم و در مورد اینکه چگونه برای سرمایه گذاری موفق در هوش مصنوعی (AI) ضروری است بحث می کنیم. اگر آن را از دست داده اید ، به عنوان یک راهنمای عالی برای این پست را بررسی کنید.

آموزش یک مدل برای یادگیری نحوه انجام یک کار درست مانند هر اقدام دیگری است که نیاز به یادگیری دارد. آموزش سگ برای نشستن به ساعت ها تمرین و تکرار بیشمار نیاز دارد تا زمانی که سگ به طور مداوم اطاعت کند. آموزش دویدن ماراتن نیاز به ماه ها دویدن طولانی مدت دارد. یادگیری نحوه دوچرخه سواری با بهبود تدریجی زمان می برد تا کلیک کند. در هر یک از این سناریوهای یادگیری مکرر ، ما مقدار زیادی از زمان و منابع غیر ضروری را برای تسلط بر یک کار معین اختصاص می دهیم. همانطور که فرایند آموزش مدل خود را توسعه می دهید ، مهم است که زمان ، منابع و هزینه های مربوط به هر کدام را در نظر بگیرید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور