3 بهترین گزینه که می توانند مخالفان جدی Ethereum باشند

عکس پروفایل نویسنده

@jitendra-naikجیتندرا نایک

خالق محتوای Blockchain & Cryptos ، سفیر Blockchain

Ethereum با جایگزینی Ripple رتبه 2 را در اختیار دارد و این امر به دلیل رشد در پذیرش Ethereum امکان پذیر است. سکه های زیادی در رتبه 2 وجود داشت اما هیچ یک از آنها دائمی نبودند ، که نشان می دهد این امکان وجود دارد که Ethereum با سکه های ابتکاری دیگر جایگزین شود.

من به شدت این را می گویم زیرا فناوری در حال رشد است و بسیاری از سکه های قوی در مقایسه با Ethereum که قبلاً راه اندازی شده است ، آنها همچنین در حال کار بر روی رشد جامعه خود هستند تا Ethereum را سخت ضربه بزنند ، و ممکن است آنها جایگزین Ethereum شوند ، بنابراین اگر Ethereum را از دست داده اید ، نگران باشید این مقاله را بخوانید من قصد دارم برخی از پروژه ها را شرح دهم و شما می توانید مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

Polkadot:

این یک پروژه است که توسط دکتر گاوین وود ، یکی از بنیانگذاران Ethereum و خالق زبان جامدادی بنیانگذاری شده است ، که در سال 2016 Ethereum را ترک کرد. تمرکز اصلی این پروژه دستیابی به مقیاس پذیری و قابلیت همکاری است که Ethereum نمی تواند انجام دهد. Polkadot از فناوری خرد کردن برای دستیابی به مقیاس پذیری استفاده می کند و در Polkadot خرده پاراچین نامیده می شود که می تواند معاملات را به صورت موازی پردازش کند و Polkadot از متا پروتکل انعطاف پذیر استفاده می کند که به پاراچین ها توانایی تعیین قاعده خود را می دهد.

برای قابلیت همکاری ، Polkadot از پل …