3 استراتژی مهاجرت ابر توضیح داده شده است

عکس پروفایل نویسنده

مدتی است که استراتژی مهاجرت ابر در میان موضوعات داغ اکثر شرکت ها در سراسر جهان بوده است. مشاغل به دلیل مزایای بی شمار و سهولت استراتژی های خاص موجود امروزه به راه حل های ابری روی می آورند. به یاد داشته باشید که هر طرح پروژه مهاجرت ابری باید با دقت متناسب با یک هدف کوتاه مدت تجاری و یک هدف بلند مدت باشد. در زیر می توانید با سه استراتژی برتر انتقال داده ابر ، جوانب مثبت و منفی آنها آشنا شوید.

مبانی مهاجرت ابر

مهاجرت ابر چیست؟

انتقال داده های ابری فرآیندی است که داده های تجاری ، برنامه ها ، زیرساخت ها و سایر م componentsلفه های میزبانی شده در مراکز داده محلی به یک محیط مبتنی بر ابر منتقل می شوند. در میان ارائه دهندگان برتر ابر ، می توانید Amazon AWS ، Google Cloud Platform و Microsoft Azure را بررسی کنید. این ارائه دهندگان نه تنها خود cloud (سخت افزار) بلکه خدمات و برنامه های اضافی زیادی را برای مدیریت ابر و ادغام مداوم ارائه می دهند.

چرا به مهاجرت ابر احتیاج دارید؟

انتقال ابر به میزان قابل توجهی باعث کاهش سنگینی فرآیندهای محاسبات داده از سرورهای محلی شما می شود. این به نیروی کار شما کمک می کند تا به جای نگهداری روزمره ، روی توسعه و بهبود فرآیندهای جدید تمرکز کنید. از مهمترین مزایای انتقال داده های ابری ، می توانید موارد زیر را بیابید:

امنیت: 94٪ از موارد کوچک …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور