3 ابزار برای آسان کردن رشد و مقیاس گذاری پروژه های جانبی شما

عکس پروفایل نویسنده

@arctypeArctype

مشتری SQL مشترک برای توسعه دهندگان و تیم ها

قسمت مورد علاقه من در مورد پروژه های جانبی پس از اتمام ساخت اولیه انجام می شود.

این زمانی است که می خواهم پروژه خود را در طبیعت به نمایش بگذارم و تعامل کاربران واقعی را با آن مشاهده کنم. اما تغییر از توسعه به رشد می تواند دشوار باشد.

در اینجا 3 ابزار رفتن به عنوان یک توسعه دهنده برای تجزیه و تحلیل داده های کاربر ، دریافت ثبت نام بیشتر و نظارت بر خطاهای تولید وجود دارد.

ابتدا با ابزار خود شروع می کنیم.

در کمتر از 5 دقیقه معیارهای محصول خود را مشاهده کنید. Arctype یک سرویس گیرنده SQL مشترک است که به شما امکان می دهد به راحتی به یک پایگاه داده متصل شوید و پرس و جوها و تجسم ها را شروع کنید.

این محصول مانند مواردی است که Google Sheets با Tableau ملاقات کرده و سپس برای هر کسی طراحی شده است تا بتواند از آن استفاده کند. برخی از ویژگی های مورد علاقه من عبارتند از:

ایجاد داشبورد فوق العاده ساده: من عاشق پیگیری معیارها از روز 0 در پروژه های جانبی خود هستم. درک کل کاربران ، افزایش ، ریزش و موارد دیگر بسیار مفید است. Arctype به شما امکان می دهد این داشبوردها را به راحتی با یک رابط کشیدن و رها کردن بسازید.

همکاری: من اغلب با چند دوست در پروژه های جانبی کار می کنم. ما قبلاً درخواستهای SQL خود را از طریق ایمیل به اشتراک می گذاشتیم ، اما اکنون با Arctype می توانم پرس و جوها و داشبوردها را مستقیماً با تیم خود به اشتراک بگذارم و به آنها ویرایش یا فقط مشاهده دسترسی بدهم.

مدیریت درخواست ها: من از Arctype برای جستجوی بخشهای خاصی از …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  مشتری تورنت 'Academic' امیدوار است که صنعت سرگرمی را متزلزل کند