25 نشریه برتر درباره هوش مصنوعی که باید بخوانید

تصویر
عکس پروفایل Hacker Noon تعریف نشده

سلام ، نونیز! امیدوارم بعد از ظهر با کد و قهوه بسیار عالی پیش برود. حتی من فقط کنار پنجره نشسته بودم و از باران لذت می بردم که ناگهان آسمان تاریک شد و من می خواستم چراغ را روشن کنم تا کتابم را بهتر بخوانم ، اما سوییچ آن طرف اتاق است! بنابراین ، من فقط گفتم ، هی الکسا ، چراغ ها را روشن کن و صدا کن! بعد از مدتی تلویزیونم را روشن کردم و آنجا بود ، گریسی ، به بیماران لاغر و ابرقهرمانان خط مقدم ما در میان همه گیر کمک می کرد. به نظر می رسد از سوئیچ نور به بیماری همه گیر ، هوش مصنوعی به آرامی در جهان پیروز می شود. خوب ، اگر می خواهید به مسابقه بپیوندید ، در اینجا با داستان های برتر درباره هوش مصنوعی در Hacker Noon همراه خواهید شد.

توسطitrex

در سال 2018 ، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا متوجه شد که Amazon Recognition ، فناوری نظارت بر چهره که توسط پلیس و ادارات خواستگاری در سراسر ایالات متحده استفاده می شود ، تعصب AI را نشان می دهد. در طول آزمون ، این نرم افزار به نادرست 28 نفر از اعضای کنگره را با تصاویر زیادی از افرادی که به جرم ارتکاب جرم دستگیر شده اند ، مطابقت داد و 40٪ از موارد تطبیقی ​​دروغین افراد رنگی بودند.

در این مقاله ، نقاط ضعف را ذکر خواهیم کرد ، در مورد مفهوم ، علل اصلی ، انواع و پیامدهای اخلاقی سوگیری در هوش مصنوعی بزرگنمایی خواهیم کرد ، و همچنین تکنیک های کاربردی توجیه عمومی را که توسط مشاوران ما در مورد هوش مصنوعی به اشتراک گذاشته شده اند فهرست می کنیم که ارزش …