25 شغل برتر که سریعترین رشد را دارند

لینکدین گزارشی در مورد سریع ترین مشاغل در حال رشد در سراسر جهان منتشر کرده است که فهرست های فردی به تفکیک کشورها تقسیم شده است.

این گزارش داده های داخلی لینکدین را تجزیه و تحلیل می کند و مشاغلی را شناسایی می کند که در پنج سال گذشته بیشترین رشد را در پست ها و فعالیت های استخدامی داشته اند.

گزارش LinkedIn “مشاغل در حال افزایش” داده‌های 28 کشور را جمع‌آوری می‌کند تا موقعیت‌هایی را که از اول ژانویه 2018 تا 31 ژوئیه 2022 بیشترین رشد را در مناطق مختلف از جمله آمریکا، آسیا، اروپا، خاورمیانه داشته‌اند، مشخص کند. و آفریقا.

این مقاله روندهای رشد شغلی برتر در سطح جهان را به همراه فهرست کاملی از 25 شغل برتر در ایالات متحده خلاصه می کند.

روندهای رشد شغلی در سراسر جهان

طبق گزارش لینکدین، حتی با کاهش مشاغل در صنعت فناوری، موقعیت های فنی همچنان در میان سریع‌ترین رشد‌ها باقی می‌ماند و فعالیت‌های اصلی کسب‌وکار همچنان به‌شدت دنبال می‌شوند.

این گزارش نشان می‌دهد که فناوری همچنان سریع‌ترین حوزه در حال گسترش است و در هر کشوری که در این گزارش گنجانده شده است، نقش‌های فناوری در میان 10 جایگاه برتر با سریع‌ترین رشد قرار دارند.

نقش برتر فناوری شناسایی شده در این گزارش است مهندس داده، که به عنوان یکی از سریعترین مشاغل در حال رشد در 24 کشور از 28 کشور ثبت شده است. علاوه بر این، 16 کشور ذکر شده است مهندسین قابلیت اطمینان سایت به عنوان یکی از سریع ترین موقعیت ها در حال رشد است.

گزارش دریافت که مدیران بازاریابی رشد در هفت کشور از جمله ترکیه، هلند و هند جزو مشاغلی بودند که سریع‌ترین رشد را داشتند.

مدیران بازاریابی رشد مسئول فعالیت هایی هستند که درآمد کسب و کار را افزایش می دهد، مانند جذب مشتریان جدید و حفظ آنها یا یافتن راه هایی برای ارتباط مجدد با مشتریان سابق.

امنیت سایبری مشاغلی از جمله متخصصان امنیت سایبری، مهندسان، مدیران و تحلیلگران از جمله مشاغلی بودند که سریع‌ترین رشد را در 17 کشور داشتند.

اهمیت امنیت سایبری تا حدی افزایش یافته است که سه کشور سنگاپور، برزیل و شیلی، دو موقعیت مختلف امنیت سایبری را در میان 10 شغل برتر خود که سریع‌ترین رشد را دارند، فهرست کرده‌اند که 20 درصد از 10 شغل برتر خود را در آن کشورها تشکیل می‌دهند.

در زمینه جرایم سایبری نقش متخصص مبارزه با پولشویی نیز در حال افزایش است.

25 شغل با سریع ترین رشد در ایالات متحده

فهرست زیر از گزارش سال 2023 لینکدین “شغل در حال افزایش” استخراج شده است که از داده های داخلی برای شناسایی 25 عنوان شغلی که بیشترین رشد را در پنج سال گذشته تجربه کرده اند، استفاده می کند.

لینکدین روش خود را شرح می دهد:

«محققان نمودار اقتصادی لینکدین میلیون‌ها شغل را که توسط اعضای لینکدین از اول ژانویه ۲۰۱۸ تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ آغاز شده بود را بررسی کردند تا نرخ رشد هر عنوان شغلی را محاسبه کنند. برای رتبه‌بندی، یک عنوان شغلی نیاز داشت تا شاهد رشد مداوم در سراسر پایه عضویت ما باشیم و همچنین تا سال 2022 به اندازه معنی‌داری افزایش یابد.

لیست لینکدین چه در حال جستجوی شغل باشید چه نباشید می تواند مفید باشد، زیرا روندهایی را آشکار می کند که می تواند به انتخاب شغل شما کمک کند و شما را برای بازار کار آینده آماده کند.

این 25 شغل برتر در ایالات متحده است که سریعترین رشد را دارند:

 1. رئیس عملیات درآمد
 2. مدیر تجزیه و تحلیل منابع انسانی
 3. مدیر تنوع و شمول
 4. راننده کامیون
 5. مدیر تجربه کارمند
 6. کارشناس توانمندسازی فروش
 7. ارائه دهنده تمرین پیشرفته
 8. مدیر بازاریابی رشد
 9. مدیر اداره داده ها
 10. کارشناس مدیریت کمک های مالی
 11. تکنسین مولکولی
 12. طراح محتوا
 13. تحلیلگر پایداری
 14. مدیر استراتژی و عملیات
 15. مدیر ارشد مردمی
 16. نماینده توسعه فروش
 17. مدیر کمپین آنلاین
 18. مدیر عملیات محصول
 19. مدیر جبران خسارت فروش
 20. مدیر بازاریابی مشتری
 21. رئیس پاداش
 22. مدیر معامله
 23. همکار موفقیت مشتری
 24. مجری اکانت کانال
 25. مدیر بیوانفورماتیک

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر شغل، از جمله پیوندهایی به آگهی‌های شغلی موجود، به گزارش کامل لینکدین مراجعه کنید.


تصویر ویژه: mentalmind/Shutterstock

منبع: لینکدین

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور