24 فیلم اکشن زنده متحرک رتبه بندی شده توسط نمرات مرور

نتفلیکس، هولو، آمازون پرایم و حتی دیزنی پلاس رسانه محبوب ژاپنی را به راحتی بر روی پلتفرم های خود در دسترس قرار می دهند. به نظر می رسد فیلم های انیمیشن زنده در دسته ای جداگانه قرار می گیرند و برای یافتن موفقیت های تجاری و انتقادی تلاش می کنند. در حالی که اکثر آنها کاملاً ناخوشایند به نظر می رسند ، برخی از آنها تقریباً ارزش وقت شما را دارند. حتی چند گوهر در آن وجود دارد. این فهرست منسجم از عناوین اصلی انیمه به ترتیب میانگین رتبه بندی های گرفته شده از سایتهای اصلی بررسی رتبه بندی شده است: Imbd ، Rotten Tomatoes و Metacritic.com.

تصویر
عکس پروفایل بلیک کرام هکر ظهر

بلیک کرام

(او/او/او) بازیابی فارغ التحصیل زبان انگلیسی. گیمر مشتاق ، خواننده ، و آدم معمولی.

انیمه در حال ظهور دوباره است.

نتفلیکس، هولو، آمازون پرایم و حتی دیزنی پلاس رسانه محبوب ژاپنی را به راحتی بر روی پلتفرم های خود در دسترس قرار می دهند. روزهایی که مجبور بودیم حساب‌های Crunchyroll را قفل کنیم یا گوشه‌های عمیق اینترنت را بگردیم تا نمایش‌ها و مانگا‌های مورد علاقه‌مان را پیدا کنیم، گذشته است.

به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که در کنار محبوبیت فزاینده، مقاومت در برابر وسوسه کسب درآمد بیشتر از طرفداران برای فیلمسازان دشوار باشد. همانند فیلم های لاک پشت های نینجا و جهش نوجوان یا فیلم های مارول ، مواد متحرک با کیفیت متفاوت و سرگیجه آور به صورت زنده ساخته شده اند.

با این حال به نظر می رسد فیلم های انیمه لایو اکشن در یک دسته جداگانه قرار می گیرند، …