221 میلیون دلار جرقه در مراکز داده، 5G در طرح جدید | دانش مرکز داده

بزرگترین شرکت مخابراتی نیوزلند اسپارک در آخرین استراتژی سه ساله خود تا 350 میلیون دلار نیوزلند (221 میلیون دلار آمریکا) در مراکز داده و تلفن همراه سرمایه گذاری خواهد کرد. بین 250 میلیون دلار نیوزلند (156 میلیون دلار) تا 300 میلیون دلار نیوزلند (188 میلیون دلار) برای توسعه ظرفیت مرکز داده و 40 میلیون دلار نیوزیلند دیگر (25 میلیون دلار) تا 60 میلیون دلار نیوزلند (38 میلیون دلار) برای انعکاس به شبکه 5G مستقل و چندگانه کنار گذاشته است. لبه دسترسی

جاستین اسمیت، رئیس، در مراسم رونمایی از استراتژی جدید در روز چهارشنبه، گفت که اسپارک در سه سال گذشته از طریق فناوری جدید و ساده‌سازی رشد کرده است و اکنون می‌تواند برای توسعه آینده سرمایه‌گذاری کند.

بودجه برنامه جدید Capex از طریق عواید حاصل از فروش 911 میلیون دلار نیوزلند (570 میلیون دلار) 70 درصد از برج های موبایل اسپارک در سال گذشته تامین می شود.

بر اساس نظرسنجی از مشتریان خود، اسپارک معتقد است ظرفیت مرکز داده محلی با بیش از 40 درصد CAGR از حدود 50 مگاوات امروز به 200 مگاوات تا سال 2026 افزایش خواهد یافت. گفت. این سرمایه‌گذاری است که کسب‌وکاری بلندمدت، پر حاشیه و با درآمد بالا را برای ما به ارمغان می‌آورد.»

او گفت که مرکز داده 11 مگاواتی تاکانینی در اوکلند در اواسط سال جاری تکمیل خواهد شد. فراتر از آن، بودجه جدید به شرکت اجازه می دهد تا 17 مگاوات در ظرفیت اضافی اضافه کند که احتمالاً در سال 2026 آنلاین خواهد شد.

شتاب همگرایی

علاوه بر افزایش در مراکز داده، Spark همچنین از فرصت‌ها در تلفن همراه جاسوسی می‌کند که در آن رشد سالانه 5.5 درصد بالاتر از میانگین بازار 4.6 درصد است. بدر گفت: “در سه سال آینده ما از همگرایی برای رشد استفاده خواهیم کرد.”

به خواندن این مقاله ادامه دهید نورخوانی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور