22 محصولی که گوگل در سال 2022 راه اندازی کرد

5. Pixel Buds Pro برای ارائه صدایی کامل و فراگیر آغاز شد. هدفون‌های ممتاز از فناوری‌هایی مانند Silent Seal، Volume EQ و Active Noise Cancellation استفاده می‌کنند تا بهتر روی گوش‌های شما قرار بگیرند و در عین حال مطمئن شوید موسیقی، پادکست‌ها، تماس‌های تلفنی یا هر چیز دیگری که گوش می‌دهید بدون حواس‌پرتی ارائه می‌شود.

6. لحن واقعی با Pixel 6 و 6a در سال 2021 معرفی شد و امسال با Diversify Photo همکاری کردیم تا پیشرفت خود را ارزیابی کنیم و فناوری را بهبود بخشیم تا افراد با هر رنگ پوستی را با عادلانه‌تر ببینیم. به لطف آنها، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو فراگیرترین دوربین گوشی هوشمند را دارند.

7. همچنین برای Pixel جدید است: رفع تاری عکس، یک ویژگی Google Photos برای پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو است که تاری و نویز بصری را حذف می کند. حتی روی تصاویر موجود در کتابخانه شما که با تلفن یا دوربین دیگری گرفته شده و تصاویر اسکن شده کار می کند.

8. با عرضه جدیدترین گوشی های پیکسل خود، نسل دوم آن را نیز معرفی کردیم Google Tensor G2. این تنها پردازنده ای است که امکان آوردن هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی گوگل را مستقیماً به گوشی می دهد.

9. جدید زنگ در آشیانه امسال نیز بخشی از مجموعه سخت افزاری جدید ما بود. نسل دوم و نسخه سیمی محصول محبوب از سیم‌های موجود زنگ در شما استفاده می‌کند تا هرگز شارژش تمام نشود.

10. و جدیدترین ها را معرفی کردیم Chromecast با Google TV (HD)، که در Snow عرضه می‌شود و دارای مرکز پخش جریانی Google TV است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور