جاسازی ایستا و حفظ حریم خصوصی پست های Mastodon 🥖 تصادفی های جان مولر

اکنون که Mastodon بیشتر یک چیز است، فکر کردم یک جاسازی ثابت از پست‌های Mastadon را در Hugo تنظیم کنم، مشابه کاری که برای پست‌های توییتر انجام دادم.

با جاسازی ثابت، می‌خواستم همه الزامات جاوا اسکریپت را حذف کنم و تمام درخواست‌های شخص ثالث را از طرف کاربران اینجا حذف کنم. به طور خلاصه، این کارها را سرعت می‌بخشد و شما را از نگرانی در مورد کوکی‌ها و ردیابی یا نیاز به استثنا در CSP سایت نجات می‌دهد.

نقطه ضعف آن این است که مجموعه ای از اسکریپت bash، جاوا اسکریپت، Puppeteer، Go و HTML در باطن است. حداقل هیچ کس دیگری آن را نمی بیند.

اساساً نسخه جاسازی شده پست را در Chromium بارگیری می کند، یک اسکرین شات با مهر زمانی می گیرد، محتوای پست را استخراج می کند و با استفاده از قسمت کوتاه شده محتوای پست، یک تصویر جاسازی شده با یک تگ alt ایجاد می کند. و البته، پیوندهایی به پست برای حداکثر رتبه صفحه. تصاویر و محتوای متن در دایرکتوری ثابت سایت ذخیره می شود و سرویس دهی را آسان می کند.

نمونه توت / پست

جاسازی ایستا و حفظ حریم خصوصی پست های Mastodon 🥖 تصادفی های جان مولر
مشاهده پست

کد کامل در Github است.

نظرات / سوالات

در حال حاضر هیچ قابلیت نظر دادن در اینجا وجود ندارد. اگر می‌خواهید نظر بدهید، لطفاً از Mastodon استفاده کنید و من را (@[email protected]) در آنجا ذکر کنید. با تشکر!

صفحات مرتبط

Source link