صفحه کلید USB باینری آردوینو 🥖 تصادفی های جان مولر

من افراد زیادی (یا هیچ‌کس) را نمی‌شناسم که به کاراکترها و کلمات به صورت دودویی فکر می‌کنند، اما این ممکن است یک محدودیت برای من باشد. اگر باینری را ترجیح می دهید، شاید این چیزی برای شما باشد. اگر فقط می‌خواهید به بیرون بروید، می‌توانید اینجا هم بمانید.

با استفاده از یک صفحه‌کلید ماکرو ۲ دکمه‌ای و مقداری کد آردوینو، می‌توانید به صورت باینری ضربه بزنید و از صفحه‌کلید بخواهید نویسه‌های ASCII را وارد کند.

صفحه کلید USB باینری آردوینو 🥖 تصادفی های جان مولر

در یوتیوب مشاهده کنید

سخت افزار

من از کیبورد 2 دکمه ای طراحی خودم استفاده کردم، شما هم می توانید با برد پرو میکرو بسازید. این اساساً همان تنظیمات برد 3 دکمه ای است، فقط با 2 دکمه. من همچنین 2 LED RGB روی برد دارم، اما این اختیاری است.

نرم افزار

کد در Arduino C++ و با استفاده از کتابخانه های FastLED و Keyboard نوشته شده است.

کد در Github

برای تمرین، ابتدا کد باینری را نشان می‌دهد، سپس وقتی همه 7 بیت را دارید، پس‌اسپیس می‌کند و آن را با کاراکتر واقعی جایگزین می‌کند. برگه ها (7 ASCII) با 6 تب (برای رابط کاربری پاسخ توییتر) جایگزین می شوند. کاراکترهای کنترلی به جز tab یا return نادیده گرفته می شوند.

من از یک جدول ASCII / باینری آنلاین تصادفی به عنوان مرجع استفاده کردم.

توضیحات جانبی

نظرات تصادفی …

  • کدها از باینری 7 بیتی استفاده می کنند که اکثر نیازها را پوشش می دهد.
  • تایپ باینری عجیب است.
  • این ویدیو با OpenCamera در اندروید ضبط شده است که همگام سازی صدا را مختل کرده است.
  • به نظر می رسد، یک صفحه کلید باینری چندان کاربردی نیست. #شانه بالا انداختن

نظرات / سوالات

در حال حاضر هیچ قابلیت نظر دادن در اینجا وجود ندارد. اگر می‌خواهید نظر بدهید، لطفاً از Mastodon استفاده کنید و من را (@[email protected]) در آنجا ذکر کنید. با تشکر!

صفحات مرتبط

Source link