20 سایت شغلی رایگان برای توسعه دهندگان و رمزگذاران مستقل

عکس پروفایل نویسنده

فریلنسینگ با مزایا و معایب آن همراه است. بسیاری از مزایای انجام کارهای مستقل را می دانند اما معایب آن به ندرت مورد بحث قرار می گیرد. یکی از اصلی ترین نگرانی های فریلنسرها این است که بعضی اوقات کار ثابت نیست یا اینکه آنها نمی دانند کجا به دنبال کار باشند. برای کمک به شما ، ما یک لیست جامع از 20 سایت شغل رایگان برای مشاغل از راه دور تهیه کرده ایم که می توانید فرصت های مربوط به توسعه وب و کدگذاری را مرور کنید.

تمام توسعه دهندگان و رمزگذاران وب می توانند این وب سایت ها را علامت گذاری کنند و فرصت های بی شماری را که در انتظار آنها است بررسی کنند.

Joomlancers یک وب سایت عالی برای توسعه دهندگان وب ، کارشناسان وردپرس و کدنویسان است. این وب سایت به فریلنسرها اجازه می دهد از راه دور و با پرداخت بسیار خوب کار را پیدا کنند.

این یک مکان عالی برای یافتن کار برای متخصصان توسعه وب و کد نویسی است. هر روز فقط ده آگهی استخدام دارد و راهی مطمئن برای یافتن کار است.

این وب سایت برای متخصصان مستقل و رمزگذار که می خواهند از راه دور کار کنند بسیار مناسب است.

Topcoder از این جهت محبوبیت دارد که پست های شغلی افراد را با توجه به موقعیت مکانی و نزدیکترین منطقه لیست می کند و در حال حاضر بیش از 1 میلیون متخصص ثبت نام شده در انجمن خود دارند.

توسعه ، برنامه نویسی و کدگذاری یک جایگاه عمده استخدام Twine است که یک بازار آنلاین برای فریلنسرها است. این یک منبع عالی برای اتصال …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور