1Password اکنون به شما کمک می کند تا نحوه ورود خود را به خاطر بسپارید

هر کسی که وارد یک وب سایت یا برنامه شده است می داند که یادآوری آن می تواند چالشی باشد چگونه شما ابتدا وارد آن وب سایت، برنامه یا سرویس شده اید. مدیر رمز عبور محبوب 1Password در حال ارائه یک ویژگی جدید است که به شما کمک می کند تا از خدماتی که استفاده کرده اید ردیابی کنید…

1 رمز عبور در هر جایی وارد شوید

این ویژگی جدید که امروز برای کاربران بتا مرورگر 1Password ارائه می شود، نحوه ورود شما به هر وب سایت، سرویس یا برنامه را به خاطر می آورد. به عنوان مثال، اگر از یک وب سایت بازدید کنید و دکمه “ورود با گوگل” را انتخاب کنید، 1Password این را به خاطر می آورد. دفعه بعد که از آن وب سایت بازدید می کنید، 1Password به شما یادآوری می کند که قبلاً با Google وارد شده اید.

البته این بدان معناست که شما باید حداقل یک بار به یاد داشته باشید که از کدام سرویس برای ورود به سیستم استفاده کرده اید یا اینکه با یک لاگین و رمز عبور منحصر به فرد وارد شده اید. اما هنگامی که 1Password آنچه را که شما استفاده کرده اید یاد بگیرد، 1Password آنچه را که استفاده کرده اید به خاطر می آورد و به طور خودکار شما را با آن سرویس احراز هویت می کند.

1Password توضیح می دهد:

اما به همان اندازه که این گزینه ها راحت هستند، بدون دردسر نیستند. آنها همچنان شامل مراحل، کلیک‌ها، و بله – رمزهای عبور زیادی هستند. و خیلی آسان است که در دریای انتخاب ها گم شوید و فراموش کنید که از کدام حساب یا ارائه دهنده برای کدام وب سایت استفاده کرده اید.

زمانی که چشم انداز خود را از آینده اعلام کردیم، مفهوم Universal Sign On را معرفی کردیم. معنای آن برای ما این است که ورود به سیستم باید بدون دردسر باشد، خواه از رمز عبور، حساب فیس بوک یا هر چیز دیگری استفاده کنید.

امروز ما با یک نوع آشنا از خدمات ورود به سیستم (همچنین به عنوان ورود به سیستم اجتماعی یا SSO) شروع می کنیم. وقتی از سایتی بازدید می‌کنید و روی دکمه‌ای مانند «ورود به سیستم با Google» کلیک می‌کنید، 1Password انتخاب شما را به خاطر می‌سپارد و پیشنهاد می‌کند آن را برای شما ذخیره کند. و هنگامی که به سایت بازگشتید، 1Password به طور یکپارچه شما را با حساب Google شما احراز هویت می کند.

در اینجا به ویژگی در عمل نگاهی می اندازیم:

پس از ورود به سیستم با یک حساب Google، 1Password پیشنهاد می‌کند این گزینه ورود به سیستم را برای بازدیدهای بعدی به خاطر بسپارد.

ویژگی جدید «ورود به سیستم با هر چیزی» اکنون برای کاربران مرورگر بتای 1Password در دسترس است. می توانید برای 1Password بتا در وب سایت شرکت ثبت نام کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور