هدفون جدید SonoFlow LDAC 1More 50 ساعت بازی دارد

1More با اولین جفت هدفون روی گوش خود به نقطه عطفی دست یافته است. هدفون جدید SonoFlow از کدک LDAC بهره می برد و عمر باتری قابل توجهی دارد تا ساعت ها به شما گوش دهد.

1More چندین بار در سراسر بلوک بوده است و برخی از جفت‌های هدفون مورد علاقه ما مانند 1More Comfobuds mini و EVOs را تولید کرده است. اکنون، این شرکت آماده است تا یک جفت قوطی جدید را با چند ترفند در آستین خود تولید کند.

هدفون 1More SonoFlow چیزی است که اغلب در هدفون‌های بی‌سیم یا پر از هدست بازار نمی‌بینید. در این صورت، این هدفون جدید سعی می‌کند چیزی را ارائه دهد که بسیاری از هدفون‌ها قادر به انجام آن نیستند – صدای Hi-Res با یک باتری بزرگ برای پشتیبان‌گیری از آن.

باتری بزرگی که در هدفون جدید 1More گنجانده شده است، حدود 70 ساعت زمان گوش دادن را بدون روشن کردن ANC می‌بالد. با ANC، هنوز هم می‌توانید حدود 50 ساعت با سرعت شارژ 1:1 دقیقه به ساعت داشته باشید، که به این معنی است که تنها پنج دقیقه با شارژر می‌توانید پنج ساعت پخش کنید.

اگر می‌توانید عمر باتری SonoFlows را از بین ببرید، 1More یک کابل 3.5 میلی‌متری برای گوش دادن به خط دارد.

این باتری عظیم یک جفت درایور دینامیک 40 میلی‌متری با دیافراگم کامپوزیت الماس مانند را تامین می‌کند که به منظور کمک به بیس عمیقی است که مانند برخی از هدفون‌ها میانه و بلندی را از بین نمی‌برد. در آزمایش مختصر هدفون 1More SonoFlow، تفاوت واضحی در فرکانس‌های پایین و فرکانس‌های بالا وجود دارد، جایی که هیچ‌کدام روی یکدیگر همپوشانی ندارند. یعنی با توجه به اینکه LDAC را روشن می کنید.

علاوه بر این درایورهای بزرگ، هدفون SonoFlow قادر به دریافت صدای LDAC است. کدک LDAC یکی از کدک های بهتری است که می توانید با بلوتوث 5.0 این هدفون استفاده کنید و چندین برابر بیشتر از کدک استاندارد SBC داده ها را منتقل می کند. در برنامه 1More، قبل از اینکه بتوانید انتظار شنیدن صدای مناسب را داشته باشید، باید LDAC را فعال کنید. با روشن بودن آن، نمایه کلی صدا نسبت به قیمت بسیار خوب به نظر می رسد.

تا آنجایی که ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد، اینها بسیار باریک هستند. آنها دارای اتصال چند نقطه ای اولیه برای گوش دادن به چندین دستگاه اندرویدی در یک زمان هستند، که اگر بخواهید از آنها در دفتر با چندین تلفن یا تبلت استفاده کنید، می تواند مفید باشد.

یکی از چیزهایی که در هنگام استفاده از هدفون SonoFlow از 1More پیدا کردم تأثیر ANC بر خود صدا است. در بسیاری از هدفون‌ها و هدفون‌هایی که آزمایش کرده‌ایم، چیزی که همیشه بر کیفیت صدا تأثیر می‌گذارد، حذف نویز است که عموماً صدا را تا حدی مخدوش می‌کند. با برندهای 1More «حذف نویز هوشمند QuietMax»، هیچ اعوجاج قابل توجهی در صدا وجود ندارد که بتوانم بگویم. با این گفته، عملکرد ANC نیز خوب است و بیشتر دنیای خارج را از بین می برد.

اگر یک چیز وجود داشته باشد که باید در مورد آن مشکل داشته باشیم، آن کیفیت ساخت است. هدفون SonoFlow دارای ساختار پلاستیکی است که کمی سفت به نظر می رسد. آنها معمولاً در جلسات کوتاه راحت هستند، اگرچه گوش دادن فوق طولانی مدت ممکن است چندان راحت نباشد. با این حال، آنها به خوبی تا می شوند و در یک کیف حمل همراه برای سفر قرار می گیرند.

در مجموع، هدفون SonoFlow از 1More به خوبی صدا را با امتیاز اضافی LDAC و باتری بزرگ برای پشتیبان گیری از آن کنترل می کند. می‌توانید هدفون‌های جدید را با قیمت 99 دلار در آمازون – 79 دلار در ماه اول با کوپن آمازون تهیه کنید.

بیشتر در مورد صدا:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: