به‌روزرسانی میان‌افزار برای هدفون‌های 1More EVO سرانجام پروفایل‌های EQ را اضافه می‌کند

هدفون 1More EVO یک جفت هدفون واقعا عالی است. آنها پروفایل صوتی غنی دارند و مرزهای صدا را در مقابل قیمت بالا می برند. یکی از ایرادات عمده ایربادها، خود هدفون نبود، بلکه عملکرد اپلیکیشن و نداشتن پروفایل های EQ بود. به‌روزرسانی میان‌افزار جدیدی که برای هدفون‌های 1More EVO در دسترس است، قرار است آن را تغییر دهد.

همانطور که در بالا ذکر شد، هدفون 1More EVO یک جفت هدفون عالی است. آنها نه تنها به خوبی جا می شوند و به راحتی در گوش می نشینند، بلکه نسبت به اندازه و قیمتی که دارند صدایی عالی دارند. در حالی که گوشی ما را به طور گسترده آزمایش می کردیم، تنها یک جنبه آزاردهنده از نحوه عملکرد هدفون وجود داشت، و حتی مشکلی با خود جوانه ها نبود.

1More چیزی به نام SoundID دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تست کنند و پروفایل‌های صوتی را بهتر از دیگری انتخاب کنند. شما از طریق گامبیتی از حدود 9 پروفایل صوتی مختلف اجرا می کنید که همه در یک حلقه آهنگ اتفاق می افتد. وظیفه شما انتخاب بین A و B برای هر جفت است. در پایان، برنامه یک نمایه EQ متناسب با شما تعیین می کند. مسئله این است که این سیستم از کامل بودن فاصله زیادی دارد و هنگام استفاده از هدفون، در نهایت به صدای ذخیره نشده هدفون‌ها بازگشتم.

اکنون، 1More در حال پیاده سازی سیستم متفاوتی برای هدفون های EVO از طریق به روز رسانی سیستم عامل است. این به روز رسانی سیستم عامل چند ویژگی جدید از جمله سیستم تنظیم EQ بهبود یافته را به همراه دارد. کاربران می توانند بین مجموعه ای از 12 پروفایل EQ از پیش تعیین شده توسعه یافته توسط 1More یا می توانند پروفایل صوتی خود را ایجاد کنند. برخلاف SoundID، به‌روزرسانی جدید به شما امکان می‌دهد نمودار پاسخ فرکانس شبیه‌سازی‌شده را با استفاده از لغزنده تنظیم کنید، سطوح پایین، میانه و بالا را تنظیم کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که به هدفون های EVO راه پیدا کرده است، حافظه ANC است. قبل از این به‌روزرسانی، هدفون‌های EVO هر بار که آنها را از کیس خارج می‌کردید، خود را بازنشانی می‌کردند. اگر ANC را روی “قوی” تنظیم کنید و آنها را در کیس قرار دهید، دفعه بعد که آنها بیرون آمدند خود را با تنظیمات متفاوتی خواهید دید. به‌روزرسانی میان‌افزار جدید عملکردی را به ارمغان می‌آورد که در آن هدفون‌ها تنظیمات ANC را که آخرین بار استفاده کرده‌اید به خاطر می‌آورند و آن‌ها را برای جلسه فعلی اعمال می‌کنند.

به گزارش 1More، تاریخ انتشار به طور آزمایشی برای 10 جولای تعیین شده است. تا زمان نگارش این مقاله، نسخه 1.0.2 سفت‌افزار هدفون EVO هنوز در دسترس نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد صدا:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: