19 دلیل برای قرار ملاقات با یک مهندس

تصویر
عکس پروفایل 5amily Hacker Noon

@5 خانواده5 خانواده

ما یک فروشگاه آنلاین کاملاً جاافتاده هستیم که کالاهای سفارشی و کالایی را برای افراد پرشور ارائه می دهیم.

آن بچه نابخرد و باهوش را در کلاسهایتان در دوره متوسطه اول و دبیرستان به یاد دارید؟ او به نوعی خجالتی بود ، در لیست افتخارات بود و از نزدیک شدن به دختران می ترسید؟ خوب ، خانمها ، او اکنون از دانشگاه فارغ التحصیل شده است ، حقوق بسیار خوبی می گیرد ، با شما رفتار خوبی می کند و یک دوست پسر کاملا عالی می کند.

او نه تنها باهوش است ، بلکه از نظر بصری منطقی ، سازمان یافته ، جزئیات گرا و گاه به کمال گرایی ، به بهترین شکل ممکن است. آنهایی که من ملاقات کرده ام کمترین پسرهای دوشی هستند که من تاکنون شناخته ام.

دلایلی را بررسی کنید که چرا اگر با یکی از آنها ملاقات کردید ، باید با او قرار بگذارید و او را نگه دارید. اگر با پسری ملاقات کردید که مهندس نیست اما از این خصوصیات نیز برخوردار است ، احمق نباشید ، او نیز یک نگهبان است.

1. او فوق العاده منطقی است. وقتی با بهترین دوست خود درگیر شوید ، او به او گوش می دهد و اوضاع را با شما تحلیل می کند. او نظر صادقانه خود را در مورد اینکه چگونه می تواند هر دو طرف را ببیند یا اینکه چگونه یکی از شما اشتباه می کند ارائه خواهد داد. شما باید بتوانید از پس حقیقت برآیید.

2. اگر دو نفر با هم درگیر می شوید و می تواند به طور قانونی اثبات کند که حق با شماست ، او اشتباه می کند که بپذیرد. اگر شما اشتباه می کنید ، گاهی اوقات این نتیجه معکوس می دهد.

3. او نمی داند چقدر گرم است