14 روش برتر امنیتی OWASP برای توسعه دهندگان نرم افزار

عکس پروفایل نویسنده

@gtmars.comآقای ویک

بنیانگذار gtmars.com و plan2trip.com. اشتراک دانش در دنیای دیجیتال درباره امنیت سایبری

of هدف این راهنما ارائه یک بررسی جامع از اصول امنیتی با دامنه محدود از نظر اطلاعات است. هدف اصلی تیم توسعه دهنده نرم افزار استفاده از منابع اطلاعاتی موجود برای تهیه و ساخت برنامه های امن برای فعالیت های تجاری و نرم افزاری شماست. این می تواند از طریق اجرای استاندارد صنعت برای کنترل های امنیتی بدست آید.

★ این بخش به طور خاص بر روی برنامه های وب و امنیت زیرساخت برنامه ، که می تواند در هر سیستم عامل استقرار اعمال شود ، تمرکز دارد. این چک لیست برای کمک به توسعه عناصر امنیتی سطح بالا تعریف شده است و به شما کمک می کند تا سناریوهای رایج آسیب پذیری را پشت سر بگذارید.

key عوامل کلیدی در نظر گرفتن کنترل های سمت مشتری مانند اعتبار سنجی ورودی مبتنی بر مشتری ، زمینه های پنهان ، کنترل رابط کاربری هنگام توسعه برنامه ها.

★ یک مهاجم می تواند از ابزارهای مختلفی برای حمله به برنامه ها استفاده کند ، می توان فلش ، برنامه های جاوا و سایر اشیا side سمت مشتری را از حالت کامپایل خارج و برای نقص گسترده موجود در برنامه تجزیه و تحلیل کرد. بعضی اوقات ، به دلیل دامنه نرم افزار یا زبان های برنامه نویسی ، توسعه دهندگان برای کشف آسیب پذیری احساس چالش می کنند.