برای شروع اجرا از Google Maps، Pixel و موارد دیگر استفاده کنید

مرور نظرات و ذخیره مسیرهای مورد علاقه خود را. وقتی لیست مسیرهای نزدیک خود را تهیه می‌کنید، می‌توانید به نظرات و عکس‌هایی که سایر کاربران اضافه کرده‌اند نگاهی بیندازید تا ایده‌ای از ظاهر زمین و منطقه داشته باشید. سپس با استفاده از نماد پرچم، نقاطی را که می خواهید کاوش کنید ذخیره کنید.

مسیر خود را با نمای خیابان گسترش دهید. اگر ترجیح می دهید در جاده بدوید، مهم است که مطمئن شوید می دانید چه انتظاری دارید. برای مثال، می‌توانید ببینید که مسیر شما چقدر شیب دار است، یا وقتی آن را با نمای خیابان مشاهده می‌کنید، هموار است.

چندین توقف در طول مسیر خود اضافه کنید و کل مسافت خود را مشاهده کنید. وقتی به یک دویدن طولانی می روم، دوست دارم برای دویدن در پارک برنامه ریزی کنم و شاید به یک کافی شاپ بروم – و همیشه کنجکاو هستم که کل سفرم چقدر طول بکشد. برای دریافت این اطلاعات، تنها کاری که باید انجام دهم این است که اولین مقصد خود را وارد کرده و روی مسیرهای پیاده روی ضربه بزنید. سپس، روی سه نقطه در سمت راست صفحه ضربه می زنم تا هر تعداد توقف که می خواهم اضافه کنم و کل مسافت مسیرم را ببینم.

دانلود an نقشه آفلاین. شما هرگز نمی دانید چه زمانی قرار است اتصال خود را از دست بدهید، به خصوص اگر تصمیم بگیرید که از مسیرها عبور کنید یا به سمت جنگل بروید. در تلفن خود، منطقه‌ای را که می‌خواهید اجرا کنید جستجو کنید، و سپس «دانلود» را انتخاب کنید. می‌توانید با Google Maps پیمایش کنید و مکان‌های نزدیک را پیدا کنید – حتی بدون سرویس.

ناوبری گام به گام را روی مچ دست خود دریافت کنید. اکنون می‌توانید در LTE Pixel Watch خود (یا دیگر ساعت‌های هوشمند Wear OS با LTE)، مسیریابی گام به گام را بدون تلفن در نزدیکی خود دریافت کنید. در حالی که در حال دویدن هستید به مکان جدیدی پیمایش کنید یا به جایی که از آنجا شروع کرده اید بازگردید.

از Google Workspace برای ایجاد و مدیریت برنامه خود استفاده کنید

اگر می خواهید در مورد دویدن یا حتی تمرین برای یک مسابقه جدی بگیرید، به یک برنامه زمان بندی نیاز دارید. در اینجا چند ابزار Google Workspace وجود دارد که می توانید برای کمک از آنها استفاده کنید.

مسدود کردن زمان در Google Calendar. سعی کنید از نمای ماه تقویم خود استفاده کنید تا بفهمید چه روزهایی برای دویدن شما بهتر است — شاید برای مثال آخر هفته ها برای مسافت های طولانی تر بهتر باشند. و بر اساس آن، می توانید بفهمید که چه روزهای هفته علاوه بر این کار می کنند (اگر اصلاً!). به علاوه، اگر می‌دانید که می‌خواهید در جایی خاص اجرا کنید، می‌توانید از ادغام Calendar با Google Maps استفاده کنید – به این ترتیب می‌توانید مستقیماً روی رویداد تقویم خود کلیک کرده و مسیرها را باز کنید. از آنجایی که فردی که برای تمرین صبح زود برنامه ریزی کرده است، فراتر از محله من می دود، این به طور جدی می تواند مفید باشد.

از Google Sheets برای برنامه ریزی تمرینات و ثبت پیشرفت خود استفاده کنید. پس از اینکه ایده ای از برنامه دویدن خود داشتید، می توانید از Google Sheets برای ثبت مسافت پیموده شده و زمان خود استفاده کنید – همه اینها را می توانید در برنامه Fitbit خود بیابید (به زودی در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). شما به راحتی می توانید این الگو را خودتان ایجاد کنید یا به بازار Google Workspace مراجعه کنید تا ببینید آیا افزونه ای برای شما کار می کند یا خیر. تنظیمات مختلفی وجود دارد که می توانید با Sheets استفاده کنید. شاید یک قالب ردیاب عادت برای شما کار کند، یا می‌توانید کار ساده‌ای انجام دهید که فقط روزها و مسافت پیموده شده را مشخص می‌کند، با ستون‌هایی که می‌توانید زمان خود را ثبت کنید و هر گونه یادداشتی در مورد نحوه انجام دویدن برای خود ثبت کنید.

پیشرفت خود را با Fitbit و Pixel Watch پیگیری کنید

بخش بزرگی از هر برنامه تمرینی این است که خودتان را بهتر ببینید. دستگاه‌های Fitbit و Pixel Watch جدید می‌توانند اطلاعات مفید و عمیقی درباره دویدن به شما بدهند.

دریابید که آیا آماده دویدن هستید یا نیاز به استراحت دارید. هم دستگاه های Fitbit و هم Pixel Watch از فناوری امتیاز آمادگی روزانه Fitbit استفاده می کنند تا به شما بگویند آیا برای یک تمرین بزرگ آماده هستید یا نیاز به ریکاوری دارید.

با GPS داخلی سرعت و مسافت را در زمان واقعی پیگیری کنید. اگر Fitbit Charge 5، Versa 4، Sense 2 یا Pixel Watch دارید، می‌توانید ببینید که چقدر سریع می‌دوید و چقدر پیش رفته‌اید. برگرد و به عقب برگرد اما اگر برای رسیدن به یک هدف خاص کار می کنید، این نیز یک راه عالی برای اطلاع دادن به شما در صورت نیاز به افزایش سرعت است.

به آمار خود توجه کنید. ورزش برای هرکسی متفاوت است و برنامه Fitbit می تواند چیزهای زیادی در مورد سطح تناسب اندام شخصی شما به شما بگوید. مناطق ضربان قلب شخصی‌شده به شما ایده‌ای از شدت تمرین می‌دهد، که می‌تواند به ویژه بسته به این که آیا سعی می‌کنید در کوتاه‌مدت بهتر شوید یا می‌خواهید یک سرعت ثابت داشته باشید و روی استقامت خود کار کنید، مفید باشد.

آهنگ ها و عناوین را برای گذراندن زمان پیدا کنید

برخی از دونده ها سکوت مطلق را در حالی که پیاده رو می کوبند ترجیح می دهند. برای همه افراد دیگر، حواس پرتی شنوایی زیادی وجود دارد.

کتاب‌های صوتی یا پادکست‌های Google Play را بررسی کنید. هزاران گزینه رایگان وجود دارد، و اگر می‌خواهید در برند باقی بمانید، حتی می‌توانید کتاب‌هایی درباره دویدن انتخاب کنید!

به YouTube Music بروید. شما می توانید لیست پخش خود را ایجاد کنید یا حتی لیست های پخش از پیش ساخته شده مانند لیست پخش “تراک های در حال اجرا” را از کانال خود YouTube Music بررسی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور