12 زن بنیانگذار درباره فناوری در فصل چهارم Founded صحبت می کنند

کارآفرینی زنان در حال افزایش است – اما زنان هنوز از هر سه کسب و کار در سطح جهان تنها یک کسب و کار دارند. آنها همچنین به دریافت بخش کوچکی از سرمایه مخاطره‌آمیز ادامه می‌دهند: استارت‌آپ‌ها با بنیان‌گذاران تمام زنان تنها 6.9 درصد از معاملات را در نیمه اول سال 2022 به خود اختصاص دادند که بالاترین سطح یک دهه را رقم زد.

در Women Techmakers، هدف ما ساختن جهانی است که در آن همه زنان بتوانند در فناوری پیشرفت کنند و دید، جامعه و منابع را برای زنان در فناوری فراهم کنند – و این شامل بنیانگذاران زن نیز می‌شود.

در سال 2020، برای جلب توجه صدای بنیانگذاران زن در سطح جهان، پادکستی Founded را راه اندازی کردیم که با زنان کارآفرین فناوری در سراسر جهان مصاحبه می کند. پاییز امسال، ما Founded را باز می گردانیم، اما با تغییر. ما به سمت ویدیو حرکت کرده‌ایم و در هر قسمت دو بنیانگذار زن با یکدیگر مصاحبه می‌کنند و در مورد تجربیات خود به‌عنوان بنیان‌گذار و چالش‌هایی که در این مسیر با آن‌ها روبرو بودند صحبت می‌کنند – همه چیز از تأمین مالی گرفته تا مدیریت تیم‌های فنی.

تاسیس فقط در مورد مشاغل نیست، بلکه زنان پرشور پشت آنها است. فصل چهارم 12 بنیانگذار فوق العاده از هشت کشور مختلف را به نمایش می گذارد. اپیزود اول مین چن، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Wisy – یک پلتفرم هوش مصنوعی مستقر در کالیفرنیا است که به خرده فروشان کمک می کند تا موجودی را ردیابی کنند و با استفاده از تشخیص تصویر تشخیص دهند که چه زمانی اقلام نیاز به ذخیره مجدد دارند. او با کورتنی مک کولگان، بنیانگذار و مدیرعامل Runa، یک شرکت مکزیکی که نرم افزاری برای خودکارسازی حقوق و دستمزد در آمریکای لاتین ارائه می دهد، صحبت خواهد کرد.