11 نکته برای صرفه جویی در وقت در برنامه های توسعه و راه اندازی برنامه

عکس پروفایل نویسنده

زمان پول است و کارآفرینان مدرن آن را به خوبی می دانند. در بازار رقابتی شدید امروز ، مهم است که ایده های خود را بدون تأخیر وارد بازار کنید.

به همین دلیل است كه كارآموزان باید راهكارهایی را برای صرفه جویی در وقت در فرآیند توسعه و راه اندازی برنامه در نظر بگیرند. هرچه سریعتر برنامه خود را راه اندازی کنید ، از قدرت بیشتری نسبت به رقبا برخوردار می شوید. ساده است! در یک بازار که به سرعت در حال تغییر است ، توسعه سریع برنامه می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

کاملا منطقی هم هست. اگر تأخیر در راه اندازی برنامه شما وجود داشته باشد ، زمانی که برنامه شما به فروشگاه بازی می رود ، اصول اولیه بازار ممکن است از قبل تغییر کرده باشد. بنابراین ، در مسابقه کیفیت و سرعت ، برخی از نکات مربوط به توسعه برنامه می تواند مفید باشد.

در اینجا چند روش جالب در مورد چگونگی صرفه جویی در وقت توسعه برنامه وجود دارد.

چگونه روند توسعه برنامه موبایل یا وب خود را تسریع کنیم؟

هر برنامه ای که توسعه می دهید با فرصت های منحصر به فرد و نقاط درد خاص خود همراه خواهد بود. برای تسریع در روند کار ، یک معجون جادویی برای درمان آن پیدا نکردید.

بیشتر فرایندها کاملاً مبتنی بر تحقیقات هستند که می توانند روند توسعه برنامه تلفن همراه شما را سرعت بخشند ، بدون اینکه عملکرد برنامه به خطر بیفتد. در اینجا نکات برتر برای ساختن کارآمدتر برنامه ها آورده شده است.

1. طوفان فکری و س Askالات مرتبط را بپرسید

فقط غوطه ور نشوید ، خوب برنامه ریزی کنید. ضرب المثل برنامه ریزی خوب …