10 روشی که دانش‌آموزان می‌توانند بیشترین استفاده را از Chrome ببرند

چه در حال بازگشت به تکالیف مدرسه باشید و چه در اواسط سال تحصیلی، می‌توانید از Chrome برای کمک به مطالعه استفاده کنید.

در اینجا 10 روشی وجود دارد که Chrome می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا کار خود را در کلاس یا خانه انجام دهند:

1. زیرنویس زنده را روشن کنید

آیا نیاز به تماشای یک ویدیو برای کلاس تاریخ دارید، اما در یک سالن مطالعه پر سر و صدا بدون هدفون گیر کرده اید؟ از Live Caption در Chrome استفاده کنید تا به‌طور خودکار زیرنویس‌های هم‌زمان را در رسانه با صدا ایجاد کنید. این برنامه در محتوای مختلف مانند سایت‌های اجتماعی و ویدیویی، پادکست‌ها و پخش‌کننده‌های ویدیوی تعبیه‌شده کار می‌کند. و اگر ناشنوا یا کم شنوا هستید یا نیاز به خواندن در حین گوش دادن دارید، می تواند محتوا را در دسترس قرار دهد.

2. پروژه ها را با گروه های برگه کروم سازماندهی کنید

اگر تمایل دارید که خود را با تعداد زیادی برگه باز پیدا کنید که نمی توانید آنها را ردیابی کنید، گروه های برگه اینجا هستند تا به شما کمک کنند. با مرتب‌سازی برگه‌های باز در گروه‌های پروژه‌ها یا کلاس‌های خود، آشوب را تحت کنترل داشته باشید. انجام تحقیق برای مقاله؟ می‌توانید همه برگه‌هایی را که به آنها ارجاع می‌دهید به یک گروه منتقل کنید و سپس روی نام آن کلیک کنید تا وقتی روی چیزهای دیگر کار می‌کنید، آن را جمع کنید.

3. برگه هایی که به طور تصادفی بسته شده اند را باز کنید

همه ما آنجا بوده ایم: شما وب سایت مناسبی برای پروژه تحقیقاتی خود در مورد زیست شناسی دریایی پیدا می کنید، اما در دریایی از منابع به طور تصادفی برگه را می بندید. کروم پشت شماست. برای بازگرداندن آخرین برگه بسته شده، Control/Command + Shift + T را فشار دهید. یا، سابقه خود را بررسی کنید تا همه سایت‌هایی که اخیراً بازدید کرده‌اید را ببینید.

مطالب پیشنهادی  چه چیزی مکالمات متنی من را خراب می کند؟

4. تنظیمات امنیتی خود را مرور کنید

در صورتی که در حین کار با یک وب‌سایت بالقوه مضر برخورد کنید یا با یک فایل مخرب مواجه شوید، ویژگی‌های امنیتی Chrome می‌تواند رایانه شما را ایمن نگه دارد. به دنبال اعتبار اضافی هستید؟ محافظت پیشرفته را برای فعال کردن لایه‌های ایمنی اضافی در برابر فیشینگ و بدافزار روشن کنید.

5. در دستگاه های خود همگام سازی کنید

چه از تلفن یا لپ تاپ خود استفاده کنید، می توانید به راحتی نشانک ها، گذرواژه ها و سایر تنظیمات خود را همگام کنید. خواندن آن مقاله از کلاس را زودتر آن روز به پایان برسانید، یا در حالی که منتظر شروع تمرین آهنگ هستید، لغات واژگان اسپانیایی خود را از تلفن خود یاد بگیرید. در هر زمان می‌توانید همگام‌سازی را خاموش کنید یا در تنظیمات خود انتخاب کنید چه چیزی همگام‌سازی شود.

6. برای جستجوی متن هایلایت شده کلیک راست کنید

یکی دیگر از میانبرهای مفید در کروم، قابلیت برجسته کردن و کلیک راست برای جستجوی سریع متن است. خواندن یک متن متراکم و مطمئن نیستید که “هیپربولیک” به چه معناست؟ آیا دستورالعملی برای «استفاده از فرمول درجه دوم برای حل» دارید و معادله را در دسترس ندارید؟ متن را برجسته کنید، کلیک راست کرده و «جستجو» را انتخاب کنید [provider] برای [text]و یک برگه جدید با جستجوی از پیش پر شده برای متن برجسته باز می شود.

7. از نوار آدرس Chrome برای پاسخ‌ها استفاده کنید

مشکلات ریاضی را حل کنید، به سؤالات اساسی پاسخ دهید یا در نوار آدرس Chrome خود تبدیل انجام دهید. کروم پاسخ‌ها را بدون نیاز به فشردن اینتر به شما نشان می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  مت بریتین در DMEXCO در مورد تقویت وب پشتیبانی شده توسط تبلیغات

8. و برای تکمیل سریع یک کار

با Chrome Actions، می‌توانید به راحتی اسناد، کاربرگ‌نگار و موارد دیگر را مستقیماً از نوار آدرس ایجاد کنید – فقط «ایجاد Google Doc» را تایپ کنید.

9. از افزونه های کروم استفاده کنید

خواه به کمکی برای یادداشت برداری نیاز داشته باشید، راهی بهتر برای همکاری با همکلاسی هایتان داشته باشید، یا به کمک کوچکی برای یک مشکل ریاضی سخت نیاز داشته باشید، احتمالاً یک افزونه کروم برای آسان تر کردن زندگی شما وجود دارد. فهرستی از توصیه‌های ما را در فروشگاه وب Chrome پیدا کنید.

10. به Chrome اجازه دهید رمزهای عبور شما را مدیریت کند

با فهرست بی‌پایانی از ابزارهای آنلاین، وب‌سایت‌ها و برنامه‌های مورد نیاز برای مدرسه، به خاطر سپردن نام‌های کاربری و رمزهای عبور شما می‌تواند دردسرساز باشد. Google Password Manager در Chrome تعبیه شده است تا با ذخیره اطلاعات ورود به سیستم شما و ایجاد گذرواژه‌های منحصر به فرد و قوی در سراسر پلتفرم‌ها به شما کمک کند. و اکنون می‌توانید با تنظیم Chrome به‌عنوان ارائه‌دهنده تکمیل خودکار، گذرواژه‌ها را در برنامه‌های iOS نیز ایجاد کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور