10 دلیل جدید برای دوست داشتن Messages توسط Google

1. تا به حال در یک چت بوده اید که در آن مکالمه با دوستانتان جریان داشته باشد و پیام های زیادی را دنبال کنید؟ به زودی می‌توانید با فعال کردن RCS به یک پیام جداگانه در یک مکالمه پاسخ دهید و پاسخ دادن به یک پیام خاص را بدون شکستن جریان آسان‌تر می‌کند.

2. اوایل امسال، ما شروع به نمایش واکنش های ایموجی از کاربران آیفون در تلفن اندرویدی شما کردیم. اکنون با اجازه دادن به شما در واکنش به پیامک های اس ام اس کاربران آیفون با ایموجی، قدمی فراتر برداشته ایم. در حالی که RCS راه حل نهایی است، ما هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا به کاربران Android کمک کنیم راهی برای واکنش مداوم به پیام ها داشته باشند.

3. ما پیام های صوتی را در دسترس تر می کنیم. با استفاده از یادگیری ماشینی، رونویسی پیام صوتی پیام را به صورت خودکار رونویسی می کند تا بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. بگویید که در یک فضای شلوغ هستید و یک پیام صوتی از یکی از عزیزانتان دریافت کنید: رونوشت‌ها به شما امکان می‌دهند مانند یک پیام متنی سنتی، صدا را «مشاهده» کنید. علاوه بر پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، این ویژگی در پیکسل 6، پیکسل 6A، پیکسل 6 پرو، سامسونگ گلکسی اس 22 و گلکسی فولد 4 نیز موجود است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور