4 بهترین جایگزین برای فتوشاپ در سال 2023

Adobe Photoshop شناخته شده ترین نام برای طراحان، عکاسان و ویرایشگران تصویر در سراسر جهان است. با داشتن یک انحصار در بازار، مهم است بدانید که جایگزین های دیگری برای فتوشاپ وجود دارد که می توانید امتحان کنید. از منظر قیمت یا عملکرد، ممکن است بخواهید کشف کنید که این جایگزین های قابل اعتماد برای فتوشاپ چه چیزی را ارائه می دهند. از ابزارهای هوش مصنوعی گرفته تا نیازمندی‌های ذخیره‌سازی، گزینه‌های زیادی وجود دارد که مواردی را ارائه می‌دهند که ممکن است فتوشاپ نباشد.

4 گزینه برتر فتوشاپ که اکنون می توانید از آنها استفاده کنید

با این جایگزین های قدرتمند و مفید فتوشاپ بهترین ابزار را برای خود بیابید.

عکس قرابت

عکس قرابت یکی از بهترین جایگزین های فتوشاپ در بازار است. ویژگی های پیشرفته آن آن را به ابزاری موثر برای عکاسان و طراحان حرفه ای تبدیل می کند. تعدادی ویژگی وجود دارد که Affinity Photo را از فتوشاپ و سایر جایگزین های آن متمایز می کند.

 • سازگاری: Affinity Photo روی پلتفرم‌ها و دستگاه‌های مختلفی مانند ویندوز، مک و آی‌پد اجرا می‌شود. همچنین دارای 100٪ سازگاری با فرمت فایل است که کار بر روی یک پروژه را در چندین دستگاه به طور یکپارچه آسان می کند.
 • دقت، درستی: دقت نرم افزار این برنامه انتخاب هر قسمت از یک تصویر یا عکس را تا یک تار مو آسان می کند. هر جزئیات را می توان با بسیاری از براش ها، قلم ها و ابزارهای ویرایش عکس موجود در Affinity Photo ویرایش و انتخاب کرد.
 • تنوع: تنوع بسیار زیادی از قلم‌ها، قلم‌ها و حتی برس‌های قابل تنظیم وجود دارد که در دسترس شما هستند. این یکی از جایگزین‌های فتوشاپ است که یکی از طبیعی‌ترین تجربه‌های نقاشی را که می‌توانید در میان نرم‌افزارهای طراحی پیدا کنید، ارائه می‌دهد.
 • قابلیت روتوش: صاف کردن پوست و بافت در عکس ها هرگز آسان تر نبوده است. با استفاده از ابزارهای Dodge، Clone، Burn، Patch و Blemish Removal می‌توانید هر عکس و تصویری را به راحتی در Affinity Photo بهبود بخشید.
مطالب پیشنهادی  10 Customer Retention Metrics To Track That Improve Retention

GIMP

GIMP یکی از گزینه های رایگان موجود برای فتوشاپ برای طراحان است. در حالی که فتوشاپ دستکاری پیکسل های قوی تری را ارائه می دهد و ابزارهای بصری بیشتری نسبت به GIMP دارد، اما هنوز یک ابزار بسیار قدرتمند برای جایگزین رایگان فتوشاپ است. در اینجا برخی از عواملی وجود دارد که GIMP را با وجود اینکه به اندازه فتوشاپ قدرتمند نیست، اما در نوع خود یک دارایی ارزشمند است، از سایرین متمایز می کند:

 • دوستانه مبتدی: GIMP یک ابزار عالی برای مبتدیانی است که می خواهند مهارت های ویرایشی خود را بدون تعهد مالی زیاد بهبود بخشند. در حالی که رابط کاربری می تواند کمی برای پیمایش دشوار باشد، مکان ایده آلی برای تمرین است مبانی طراحی گرافیک و مهارت های خود را تقویت کنید. با آموزش های آنلاین و زمان برای آزمایش، می توانید نحوه استفاده از این ابزار را به سرعت و بدون دردسر زیاد بیاموزید.
 • اندازه فایل و فضای ذخیره سازی: GIMP از فضای ذخیره سازی بسیار کمتری در رایانه شما نسبت به سایر نرم افزارهای طراحی از جمله جایگزین های Photoshop در این لیست استفاده می کند. این باعث می شود که بدون در نظر گرفتن سن، تقریباً روی هر نوع رایانه ای کار کنید. اگر اندازه و فضای ذخیره سازی فایل برای شما مشکل است، GIMP یک انتخاب عالی است.
 • قابل تغییر: یک برنامه متن باز بودن به این معنی است که ویژگی های GIMP قابل تغییر است. اگر می‌دانید چگونه به کد عملیاتی دسترسی داشته باشید و آن را تغییر دهید، می‌توانید تغییراتی را متناسب با نحوه استفاده از آنها ایجاد کنید. این کاملا قانونی و تشویقی است.

Skylum Luminar Neo

لایت روم و فتوشاپ هر دو محصولات ادوبی هستند که برای ویرایش عکس ها و تصاویر استفاده می شوند. تفاوت اصلی بین این دو این است که فتوشاپ از لایه هایی استفاده می کند که برای مونتاژ چند تصویری، استفاده از ویرایش و موقعیت های دیگر مفید هستند. لایت روم صرفاً بر روی ویرایش خود تصویر تمرکز می کند که سپس می تواند به فتوشاپ منتقل شود و بالعکس. بسیاری دیگر وجود دارد تفاوت فتوشاپ و لایت روم، اما این از نظر عملکرد برجسته ترین است.

مطالب پیشنهادی  10 Sales KPIs You Must Monitor to Reach Your Goals

فتوشاپ و لایت روم ارتباط نزدیکی با هم دارند و کاوش یک جایگزین خوب برای لایت روم ممکن است مشکل باشد ایده خوبی برای طراحان گرافیک، عکاسان و هر کسی که با نرم افزار طراحی کار می کند. Skylum Luminar Neo احتمالاً یکی از بهترین جایگزین های فتوشاپ برای شماست. طیف گسترده ای از ابزارهای ویرایش عکس با کیفیت بالا با هوش مصنوعی را ارائه می دهد. بزرگترین مزایای Skylum Luminar Neo عبارتند از:

 • ابزارهای تثبیت عکس هوش مصنوعی: با ابزارهای قدرتمند هوش مصنوعی موجود در Skylum Luminar Neo، عناصری مانند پوست و مناظر را در عکس خود جایگزین و تقویت کنید.
 • آسان برای استفاده: رابط کاربری Luminar Neo بسیار قابل دسترس تر از Lightroom است و آن را به ابزاری عالی برای مبتدیان تبدیل می کند.
 • توانایی ها: Luminar Neo دارای طیف گسترده ای از قابلیت ها مانند تصحیح لنز، پشتیبانی از لایه، پردازش دسته ای، جاخالی دادن و رایت و ویرایش غیر مخرب است. هر چیزی که یک ابزار ویرایش عکس نیاز دارد و بیشتر با این نرم افزار در دسترس است.

CyberLink PhotoDirector

ابزاری در میان گزینه های فتوشاپ وجود دارد که ترکیبی از این موارد است قابلیت های فتوشاپ و لایت روم برای ایجاد ابزار نهایی برای طراحان گرافیک و عکاسان حرفه ای و پیشرفته. CyberLink PhotoDirector به شما امکان دسترسی به ابزارهای قدرتمند ویرایش عکس را می دهد که امکان ویرایش در سطح پیکسل را فراهم می کند. بسیاری از ویژگی های باورنکردنی وجود دارد که CyberLink PhotoDirector می تواند به طراحان ارائه دهد از جمله:

 • ابزارهای قدرتمند هوش مصنوعی: با ابزارهای هوش مصنوعی که نویز را کاهش می‌دهند، پس‌زمینه‌ها را حذف می‌کنند، تصاویر را روشن‌تر می‌کنند و جزئیات را واضح‌تر می‌کنند، عکس‌ها را بهبود و ویرایش کنید. همچنین می تواند تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را با استفاده از متن و برچسب تولید کند.
 • موارد بیشتر برای استفاده: از هوش مصنوعی PhotoDirector برای ساخت استیکر، ایجاد جلوه های سبک، جایگزینی آسمان، تاری عمق و ابزارهای بیشتر استفاده کنید.
 • لایه کاری: این ابزار از انتخاب شی، قالب‌های لایه، لایه‌های تنظیم و ماسک‌های لایه، ابزارهای باورنکردنی را برای کار لایه‌ها فراهم می‌کند. این ابزارها برای انواع پروژه ها و انواع کارها مفید هستند و این ابزار را به یکی از همه کاره ترین جایگزین های فتوشاپ برای مواردی که می توان از آن استفاده کرد، تبدیل کرده است.
مطالب پیشنهادی  چگونه بازده بازاریابی را افزایش دهیم (راهنمای گام به گام)

چگونه بین گزینه های فتوشاپ برای نیازهای ویرایش خود یکی را انتخاب کنید

از شیرجه رفتن و شروع به ایجاد نترسید. بهترین راه برای یادگیری تمرین و کشف این جایگزین های فتوشاپ است، بنابراین با خیال راحت نرم افزارهای مختلف ویرایش عکس را امتحان کنید تا زمانی که بهترین گزینه را پیدا کنید.

WebFX انواع خدمات طراحی را ارائه می دهد تا به شرکت شما کمک کند برجسته تر شود و توجه بیشتری را به خود جلب کند. وقتی دارید یک وب سایت خوب طراحی شده و بهینه نتایج بهتری را در سئو، حفظ مشتری و ترافیک سایت خود مشاهده می کنید. طرح های قوی می سازند پست های رسانه های اجتماعی جذاب تر است، توجه بیشتری را به خود جلب می کند و به شما کمک می کند با افراد بیشتری درگیر شوید.

طرح های شما بازتابی از شرکت شما و نحوه دیده شدن شما توسط دیگران است. با اعتماد به WebFX در مورد نیازهای طراحی خود، می توانید مطمئن باشید که ما به هر چیزی که برای مشتریان خود ارائه می دهیم افتخار می کنیم. ما مطمئن می‌شویم که متمایز شوید و همان‌طور که واقعا هستید دیده شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما می توانیم برای شما انجام دهیم با ما تماس بگیرید امروز برای دریافت یک پیشنهاد رایگان یا با ما تماس بگیرید 888-601-5359.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور